tumblr hit counter
UlaşımGazetesi.com - Ulaşımın Yeni Sesi! Taşımacılar - Lojistik - Yük - Uluslararası - Şehirlerarası - Şehiriçi - Toplu Taşıma
Anasayfa  
 
Ulaşım Gazetesi  

 

GÜNCEL
  Yazarlar
  Güncel Haber
  Kara
  Hava
  Deniz
  Demir Yolu
  Lojistik
  Otomotiv
  Teslimatlar
  Treyler
  Dernekler
  Künye
  İletişim
  Fotoğraf Galerisi

HABER ARAMA


HAVA DURUMU

Sektörden bir yıldız kaydı

Otobüs sektörünün duayenlerinden Radar Turizm’in sahibi Sami Yıldırım, geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. Yıldırım’ı son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı.

56 yaşında yaşamını yitiren Sami Yıldırım’ın naşı Florya Basınköy Camii’ne getirildi. Burada kılınan cenaze namazının ardından Yıldırım, Esenler’de bulunan aile kabristanlığında sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Sami Yıldırım’ın cenaze törenine BİOŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalamanoğlu, TOFED Başkanı Rüştü Terzi, yönetim kurulu üyeleri ile Genel Sekreter Mevlüt İlgin, TOFED Kurucu Başkanı Galip Öztürk, TOF Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Arttırdı ve Tahsin Yücefer, Mercedes-Benz Bayii Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer ve Genel Müdür Mustafa Sarıgül ile çok sayıda otobüsçü dostları katıldı. Ulaşım Gazetesi.com Yazarlarından Ahmet Türkoğlu, Mevlüt Bayrak ve İsmail Aktaş’da Sami Yıldırım’ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

1953 yılında Makedonya’nın Üsküp kentinde doğan Sami Yıldırım, uzun yıllar sahibi olduğu Radar Turizm’in işletmeciliğini yaptı. Babacan kimliği ile sektör mensuplarının kalbinde taht kuran Yıldırım, “Radar Sami” lakabıyla anılıyordu. Sami Yıldırım, kısa bir süre de Büyük İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. (BİOŞ) yönetim kurulu üyeliği görevini yaptı.

Ulaşım Gazetesi.com ekibi olarak Sami Yıldırım’a Allah’tan rahmet, ailesi, dost ve yakınlarına da başsağlığı dileriz.


Bu haber 8202 kez görüntülendi...

 

Yorumlar
Yıldırım ailesi. hakları yenilen kişileri bulun. tek tek helalaşın.vicdan azabından kurtulamayacaksınız.insanları perişan etti, kullandı.oysa çok güveniyordu yoluna baş koyanlar.NEFES ALDIKÇA YAŞADIKÇA YAZACAĞIM.ÖYLE KOLAY DEĞİL SİMİTLE, YÜRÜYEREK,MİNİBÜSE BİLE BİNMEDEN.(KIZKARDEŞİNİN yugoslavyadan gelen.ZİYARET BORCU HALA TAKSİCİ TAHSİN BEYE ÖDENMEDİ) YOLUNA GİTMEK.PROFESYONELLERE AMATÖRCE ,BEDAVA İŞ YAPTIRMAK.BEN BAŞARDIM.ulaşım GAZETESİNE TEŞEKKÜRLER.HER GÜN EN AZ DÖRT BEEŞ KİŞİ İZLİYOR. AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIZ.KİMSE HAK YEMESİN.YARDIM ETMEK İSTEYENLER LÜTFEN ZUHAL ve SEDAT BEYİ BULSUNLAR. İNANIN ÇOK MAĞDURLAR.(SAMİ BEYİN KARDEŞLERİ.) SAYGILARIMLA.
hasan güneşer
ULAŞIM GAZETESİ ÇALIŞANLARINA, EMEĞİ GEÇEN TÜM BEYEFENDİLERE TEŞEKKÜR EDERİM.İYİ Kİ VARSINIZ.KALEMLERİNİZ ASLA KIRILMASIN DİLEKLERİMLE.
hasan güneşer
ben HASAN GÜNEŞER. bu gün çok üzgünüm ZUHALİ gördüm.ZUHAL kim?.SAMİ beyin kızkardeşi.zavallım SELPAK SATIYORDU.içim titredi. çok üzüldüm.zavallım babası HAKKI beyden MİRAS kalan 4 tane prenses OTOBÜSÜNÜ gözünü kırpmadan ağabeyisi SAMİ beye devretmişti. karşılığında bir kuruş bile alamadı. vermedi çünki. firmaya ağabey açız diye geldiklerinde DAYAK yeyip gittiler.hele hele SEDAT sami beyin kardeşi. o kadar çok dayak yediki zavallı gelemiyordu korkudan. oysa SEDAT ağabeyisini çok seviyordu. ben şahidim.AĞABEY SEN BENİM ATAMSIN ÖL DE ÖLEYİM..UR DE ..RAYIM DEDİ VE ERDEK CEZA EVİNDE MİRASDAN FERAGAT İMZASINI BENİM YANIM DA ATII.SAMİ BEY.çok hak yedi çoooook. SAYGILARIMLA.
hasan güneşer
ÇAKIR BEY. ARSLANIM. benim arkadaşım sami bey sana öyle derdi.hakikaten arslanı olmam gerekiyordu bence. kim kendi canını düşünmez de SAMİ ağabeyisine kalkan olur, siper olur.bunları sİZ yaptınız allah var ben şahidim.açıklanması hoş olmayan yüzlerce kirliliğini bizler örttük.SİZİN OTO GARA GELİŞİNİZİ BEN HAKKI BEYİN ODASINDAN İZLERDİM.TÜM FİRMALARIN ÇIĞIRTKANLARI, ÇALIŞANLARI KRAVATLARINI, ÜSTLERİNİ BAŞLARINI DÜZELTİRDİ. SAMİ BEY sadık insanları asla sevmedi, sahtekarlara çok değer verdi.onlar profesyonel dedi. en büyük darbeyi onlardan yedi.oysa profesyoneller bizim yanımıza ancak ÇIRAK olurdu.ne YAZIK Kİ PROFESYONEL ÇIRAKLAR RADARI TARİHE GÖMDÜ. SAYGILARIMLA

hasan güneşer
Lütfen ÇAKIR beyin yorumunu yayınlayın.merak ediyorum. RADAR TURİZME çok emek verdi.ÇAKIR bey varken SAMİ BEY can yeleği taşımazdı.cansiperhane çalıştı.asla kendini düşünmedi.çakır bey değer bilen hangi firma da olursa olsun baş tacı olurdu.dürüstlüğü, disiplini,sevecenliği tartışılmaz.BİR FİRMAYI ALIR ZİRVELERE GÖTÜRÜR. ne yazık ki RADAR DA HİZMET VERDİ.RADARDA PARAYLA ÇALIŞMADIK. SEVGİYLE ÇALIŞTIK.TABİİ Kİ GELECEK HAKKIMIZI VERECEKTİ.OLAN OLDU GELDİ VE BİZİ TANIMADI.beni tanıyorsunuz saminin çocukluk arkadaşı HASAN. TÜM OTOGARA DERS OLSUN. SAYGILARIMLA.
hasan güneşer
NEDEN CANI YANAN İNSANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORSUNUZ,NEDEN.BEN SAMİ BEYİN YANINDA CANIMI DİŞİME KATTIM HERŞEYİNE KOŞTUM,HERKEZ BENİ RADAR ÇAKIR DİYE BİLİYORDU.ÇOCUKLARI BENİM ELİMDE BÜYÜDÜ AMA KİMSE BİLMEZ,İHMAL ETTİĞİM AİLEMİ HALA TOPLAYAMIYORUM.47 YAŞINDA İŞ BULAMAZ KONUMA GELDİM.ONUN ÜZERİMİZDE BIRAKTIĞI LEKE YÜZÜNDEN KİMSE İŞ VERMİYOR,BEN MÜDÜRKEN ADAMIN TERİ SOĞUMADAN İŞE ALIYORDUM ŞİMDİ İSE BİZ PERİŞAN HALDEYİZ MUSTAFA PAK GİBİ ŞEREFSİZLER HALA ORALARDA MÜDÜRLÜK YAPARKEN BİZLER DIŞARIDA YAŞAM SAVAŞI VERİYORUZ.HAKKIM ASLA HELAL DEĞİL,BENİM EKMEK VERDİĞİM KÖPEK ÖNCE BENİ ISIRDI.ARNAVUT ALACAĞINI KIRK YIL SONRA ALIRMIŞ ALLAH BÜYÜK.
Ergin çakır
neden benim son yorumumu yayınlamadınız,rica ediyorum lütfen yazınız lütfen ÇAKIR ERGİN
Ergin çakır
5322 kişi ziyeret etmiş. sadece üç kişinin yorumu var.olmaz olamaz.bir yalnışlık var. DEĞERLİ EDİTÖRLERİM.otogarın beyefendisi C.K ya selamlar.saygılarımla
hasan güneşer
allaha şükür bende lokması değil kırıntısı bile yok.ben arkadaşım için evimi sattım.yetmiş yedi ay canımı siper ettim.korudum.ceza bitirmek o kadar kolay değildir.ben başardım.ben olmasam O ceza bitmezdi.sağmalcılara, bakırköye,kartala, bandırmaya,erdeğe sabahın beşinde haftada altı kere ben gittim.ben mi kimim? Hasan güneşer.42 yıllık arkadaşı.benden daha eski arkadaşı yok.bana yanlış yaptı.babasının vefatında cenazeye gelmesi için izni kim aldı sanıyorsunuz. BEN ALDIM. beni mahvetti.simitle kuru ekmekle peşindeydik. lütfen bilip bilmeden yazmayınız. davulun sesi uzaktan hoş gelir.hakları yenilen arkadaşlar neden susuyorsunuz.ÖLÜM de var. herkes bilsin. HAK YEMESİN.HASAN GÜNEŞER.RADAR TURİZM GENEL MÜDÜRÜ.saygılarımla.
hasan güneşer
abi bu nedir ya sami beyin varlığında herkes el pençe dururdu saygıda kuur etmezdi, adam öldü herkes arkasından konusuyorne yaptı sami yıldırım bu kadar kötülemişssiniz hepimizin idesinde lokması var sami beyin yapmayın etmeyin içim yandı siz konustukça...
Olcay erdi
Ne iş yapmıs olursa Olursa olsun Çok iyi bir insandı samibey .Allah razı olsun lebraam123@hotmai.com
Önemli bir değil
DEĞERLİ EDİTÖRLERİM. YALANIM YOK. BEN HASAN GÜNEŞER BENİ DE BİLİR DE BİLİR. BÜYÜK BEYEFENDİ. OTOGARIN BEYEFENDİSİ CENGİZ K. BEY DE BİLİR. İNŞALLAH BİR AN ÖNCE ARAMIZDA OLURLAR. SAYGILARIMLA.
hasan güneşer
KEZBAN kızım ben hasan amcan.BENİ hatırlıyormusun.hani sizlere birşeyler getirdiğimde sarılıp ÖPERDİN. malesef yazılanların hepsi doğru.DAYIN bizleri mahvetti. sen nasılsın. ONA inandık ve güvendik. KENDİSİNE YAKIN OLANLARI PERİŞAN ETTİ.kardeşlerin nasıl. ilkokula gidebildin mi?okulu bitirdin mi? sizler için çok üzülüyorum. ama elimden ancak bu kadar gelebildi.O da inan benim çabamla olmuştu KIZIM.HAKLARINIZ YENİLDİ MALESEF.MEZARINI ARADIĞIN DAYIN TARAFINDAN. artık SAMİ dayın yok. HASAN amcan var ama? ÇARESİZ. LÜTFEN KARDEŞLERİNE SAHİP ÇIK. SEN ARTIK BÜYÜDÜN KIZIM. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. BİZE BİR KİŞİ YARDIM EDER AMA ODA ŞU AN SIKINTIDA ARAMIZA KATILDIĞINDA MUTLAKA OKUYACAKTIR. RABBİME EMANETSİNİZ.HASAN GÜNEŞER.
hasan güneşer
Bende Sami Yıldırımın Kız Kardeşi Zuhalin Kızıyım Dayımın Bu Haberlerini Yeni Gördüm Ve Üzüldüm Acıkcası Tam Mezarı Nerde ?
Ceyda Kezban Yıldırım
sen kimsin babama laf ediyosun kobil herif adamı kalpten gönderdiniz
Eren Yildirim
SELDEN ZARAR GÖREN TÜM ARKADAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNARIM.İNŞALLAH EN KISA SÜREDE TÜM YARALARINIZ SARILIR. BİR DAHA BÖYLE KÖTÜ GÜNLER YAŞAMAZSSINIZ.
hasan güneşer
YENİ YORUMLARIMI YAKINDA YAYINLAYACAĞIM ÇALIŞMALARIM DEVAM EDİYOR HALA YAŞIYOR.TÜM DÜNYA DEĞİL TÜM CEHENNEM DUYACAK TABİ Kİ SAYENİZDE TEŞEKKÜRLER ULAŞIM GAZETESİ
hasan güneşer
ULAŞTIRMA GAZETESİ SİTENİZİ 1851 KİŞİ ZİYARET ETMİŞ SİZLERİ KUTLUYORUM
İYİ Kİ VARSINIZ ZİYARETÇİLER CEBİNİZDEKİ TAŞLARI DÖKÜN LÜTFEN SUSMAYIN
HASAN GÜNEŞER
HEY GİDİNİN SENİ ARSLANIM DİYE ÇAĞIRIRDI. SEN SİPER OLDUN BEN İSE CANLARIMIZI BİLE UNUTTUK ONUN İÇİN.KURU EKMEKLE SİMİTLE PEŞİNDEN KOŞTUK TÜM OTOGAR ŞAHİTTİR DÖRT YILDIR GÖREMİYORUM ÇOCUKLARIMI. BENİ ve kardeşi UYARMIŞTI AMA BEN TINLAMADIM okuyanlar ibret alsın bizim yaramız kolay kolay iyileşmez.BU PLATFORM olmazssa bile. ben tam 40 yıllık arkadaşıydım.
SÖZÜN ÖZÜ .hak edenin arkasından da KONUŞULUR.KİMSE UNUTMASIN

HASAN GÜNEŞER
KENDİ MENFAHATİ İÇİN SIRANI BEKLE DEDİĞİ TÜM ADAMLARINI ÇÖPE ATTI.DİLERİM CEZASINIDA TOPRAK ONU DIŞARI ATARAK VERİR.BABASINDA 2 KİLO,AĞBİSİNDE 2 KİLO KANIM VARDI.BENİ BİLE ÇÖPE ATTI.KUL HAKKI OLARAK ONDA KALSIN.HAKKIMI ASLA HELAL ETMİYORUM:
ERGİN ÇAKIR
ulaştırma gazetesi size yakışanı yaptınız ve yayınladınız yazımı teşekkür ederim
HASAN GÜNEŞER
NEDEN YAPILAN YORUMLARI YAYINLAMIYORSUNUZ?
HASAN GÜNEŞER
Yorum Ekle

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER