tumblr hit counter
UlaşımGazetesi.com - Ulaşımın Yeni Sesi! Taşımacılar - Lojistik - Yük - Uluslararası - Şehirlerarası - Şehiriçi - Toplu Taşıma
Anasayfa  
 
Ulaşım Gazetesi  

 

GÜNCEL
  Yazarlar
  Güncel Haber
  Kara
  Hava
  Deniz
  Demir Yolu
  Lojistik
  Otomotiv
  Teslimatlar
  Treyler
  Dernekler
  Künye
  İletişim
  Fotoğraf Galerisi

HABER ARAMA


HAVA DURUMU

Nakliyecilerin Yeni Gözdesi: DAF XF 105.460

Estetik ve verimliliği bir arada sunan DAF XF 105.460 Elite Edition çekiciler, şoför güvenliği ve konforunu ön planda tutarak geliştirildi. 2009 yılının Eylül ayında itibaren Türkiye pazarına DAF Türkiye distribütörü Tırsan Treyler tarafından sunulmaya başlanan DAF XF 105.460 Elite Edition Türkiye’deki nakliyecilerden büyük ilgi görmeye başardı.

Avrupa’nın önde gelen sektör dergilerinden ‘Truck and Driver’ okuyucuları tarafından “Gelmiş geçmiş En İyi Kamyon Ödülü”nü (Best Truck Ever) alan DAF XF Serisi, yeni Elite Edition ile beraber hem sürücü konforuna hem de ekonomik taşımacılığı düşünerek birçok avantaj sunuyor:

DAF XF 105.460 Elite Edition çekicilerin en önemli özelliğinden biri de 1,6 Milyon km. motor dizayn ömrü. Bunun yanında düşük işletme giderleri, sağlamlığı ve yaygın servis ağı sayesinde yüksek ikinci el satış değeri de nakliyeciler için artı olarak görünüyor.

Uzun bakım aralıkları, SCR sistemi, SMART enjeksiyon sistemi ve yeni yürüyen aksam elemanları sayesinde %5’e kadar daha iyi yakıt verimliliği sağlayan DAF XF 105.460 Elite Edition çekiciler, %10’a kadar daha düşük onarım ve bakım masrafı kolaylığı sunuyor.

Maut indiriminden yararlanmak ve UBAK kapsamında nakliye yapma imkânı çekiciler ayrıca havalı süspansiyona sahip Super Space Kabin segmentinin en konforlu ve en geniş iç hacmine sahip. Gece sürüş güvenliğini arttıran Xenon farların yanında arttırılmış kabin içi konfor ile kullanıcısına keyifli sürüş imkanı sağlıyor.

Rakipsiz DAF performansını DAF XF 105.460 Elite Edition çekiciler ile elde edecek ilk müşteriler ise TransBirdal Uluslararası Nakliyat, STS Uluslararası Nakliyat ve Çağ Uluslararası Nakliyat oldu. Mükemmel sürüş konforu ve ergonomisi, güvenlik gereksinimlerinin en üst seviyede karşılanması ve pazardaki en geniş iç hacme sahip olması Elite Edition çekicilerin yeni sahiplerinin başlıca seçim tercihleri oldu.


Bu haber 2289 kez görüntülendi...

Bu habere yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorum Ekle

 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER