tumblr hit counter
UlaşımGazetesi.com - Ulaşımın Yeni Sesi! Taşımacılar - Lojistik - Yük - Uluslararası - Şehirlerarası - Şehiriçi - Toplu Taşıma
Anasayfa  
 
Ulaşım Gazetesi  

 

GÜNCEL
  Yazarlar
  Güncel Haber
  Kara
  Hava
  Deniz
  Demir Yolu
  Lojistik
  Otomotiv
  Teslimatlar
  Treyler
  Dernekler
  Künye
  İletişim
  Fotoğraf Galerisi

HABER ARAMA


HAVA DURUMU

Safir, tam bir Kayserili!..

Temsa Safir, Metro Turizm’e sunduğu kazançlı yolculuklara devam ediyor. Metro Turizm’in Kayseri İşletmecisi RG Turizm, filosuna dahil ettiği 5 adet Safir ile gücüne güç kattı. RG Turizm Genel Koordinatörü Ali Düzgün, “Safir, üstün özellikleriyle tam bir Kayserili” dedi.

Kullanıcılarına sunduğu başta ekonomik yakıt tüketimi ve üstün donanım özellikleri ile segmentinin gözdesi olan Temsa Safir, Metro Kayseri işletmesi RG Turizm’e teslim edilen 5 adet Safir ile Metro Turizm’e kazanç ve konfor sunmaya devam ediyor.

Kayseri Otogarında gerçekleşen teslimat törenine, RG Turizm Genel Koordinatörü Ali Düzgün, Metro Kayseri İşletmesi Müdürü Yüksel Yavuz, Temsa Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Anıl, Temsa Bölge Yöneticisi Baybars Dağ, Temsa SSH Bölge Sorumlusu İbrahim Bolat katıldı.

RG Turizm Genel Koordinatörü Ali Düzgün “Temsa Safir’i tercih etmemizin en önemli sebepleri: yakıt tasarrufu ve düşük işletim maliyetleridir. Safir bu özelikleri ile tam bir Kayserili diyebiliriz. Safir’in sunduğu gelişmiş donanım özellikleri ile de yolcularımıza konforlu yolculuk sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Sunduğu kazançlı yolculukları güçlü satış sonrası hizmetleri ile birleştiren Temsa bu bağlamda Metro Kayseri İşletmesi RG Turizm Kaptanlarına Temsa Satış Sonrası Hizmet Bölge Sorumlusu İbrahim Bolat tarafından güvenli sürüş teknikleri eğitimi verdi.


Bu haber 3015 kez görüntülendi...

Bu habere yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorum Ekle

 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER