tumblr hit counter
UlaşımGazetesi.com - Ulaşımın Yeni Sesi! Taşımacılar - Lojistik - Yük - Uluslararası - Şehirlerarası - Şehiriçi - Toplu Taşıma
Anasayfa  
 
Ulaşım Gazetesi  

 

GÜNCEL
  Yazarlar
  Güncel Haber
  Kara
  Hava
  Deniz
  Demir Yolu
  Lojistik
  Otomotiv
  Teslimatlar
  Treyler
  Dernekler
  Künye
  İletişim
  Fotoğraf Galerisi

HABER ARAMA


HAVA DURUMU

Martaş bizimle, biz Martaş’la büyüyoruz

Uluslararası lojistik ve nakliye sektörünün önde gelen firmalarından Martaş, 2011 yılı araç yatırım programında yine geleneği bozmayarak tercihini Scania ve Krone markalarından yana yaptı. Doğuş Otomotiv Scania ve Krone Genel Müdürü Tolga Senyücel, “Martaş bizimle, biz Martaş’la büyüyor” dedi.

Doğuş Otomotiv Scania ve Krone bayii Erçal Otomotiv tarafından Martaş’a satışı yapılan 20 adet Scania G420 LA4x2MEB çekici ve 20 adet Krone Mega-2 treyler, Gebze tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Martaş Yönetim Kurulu Başkanı Abdi Kurt, Yönetim Kurulu Üyesi Reşit Kurt, Doğuş Otomotiv Scania ve Krone Genel Müdürü Tolga Senyücel, Scania Satış Müdürü Harun Göktaş, Krone Satış Müdürü Murat Benli ve Krone Bölge Satış Yöneticisi Ömürden Acar katıldı. Törende Erla Otomotiv’den Genel Koordinatör Burhan Erçal ve Filo Satış Müdürü Muhammet Demir de hazır bulundu.

Martaş ve Doğuş Otomotiv işbirliğinin 16 yıldır kesintisiz devam ettiğini dile getiren Scania ve Krone Genel Müdürü Tolga Senyücel, Krone’nin de Türkiye’ye gelmesinde yine Martaş’ın etkili olduğunu söyledi. Senyücel, “Martaş’ın filosu Scania çekicilerden oluşmakta, teslim edilen treylerlerle birlikte filodaki Krone markası ise 98’e yükseldi. 21 tane daha Krone siparişleri var. Onu da Nisan-Mayıs gibi teslim edeceğiz. Yani Martaş büyüyor, biz büyüyoruz. Biz büyüyoruz, Martaş büyüyor. Bu açıdan mutluluğumu ifade edecek kelime bulamıyorum. Çünkü bugün Türkiye’de Doğuş Otomotiv’in sahip olduğu Scania-Krone markasının en büyük 3 büyük filo müşterisinden bir tanesi Martaş” dedi.

Martaş’tan övgüyle bahseden Senyücel, şöyle devam etti: “Büyüklüğü önemli değil. Martaş çok prestijli bir firma. Sektöründe çok tanınan, uluslararası nakliyede saygı duyulan, ağırlığı olan, çalışmış olduğu güzergâhta yapmış olduğu iş kalitesiyle herkes tarafından gıpta ile bakılan bir şirket. Ayrıca Mersin’de yapmış oldukları antrepo yatırımları, lojistik faaliyetlerini büyütmek için yapmış oldukları yatırımlar çok büyüktür ve Mersin ekonomisine katkı sağlayan yatırımlardır.”

TEMİZ VE DOĞRU HİZMET

Lojistik ve nakliyede Martaş kalitesini tüm Türkiye geneline yaymayı hedeflediklerini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Abdi Kurt, “Scania Türkiye’ye geldiği günden beri filomuzu bu markayla güçlendirdik. Şuanda birkaç arabamızın dışında tamamı Scania’dır. Aldığımız bu araçlarla birlikte Scania marka araç sayımız 253’e yükseldi. Firma olarak hedefimiz temiz hizmet, doğru hizmet ve bunu Türkiye’nin her yerine yaymak. Arabalarımızın tamamı Scania’dır. Ayrıca, Krone’nin Türkiye gelmesinde Yönetim Kurulu üyemizi Reşit Kurt’un çok büyük katkısı var. Krone’nin Türkiye’ye gelmesinden çok memnunuz. Bu konuda nakliyecilerimizde bize teşekkür ediyor” dedi.

İşbirliklerinin uzun yıllar devam edeceğinin altını da çizen Kurt, şunları kaydetti: “Özellikle Mersin’de antrepoculuk trendi var. Mersin limanı özelleşti ve dışarıda da onlarca antrepo oluştu. Mersin ekonomisine katkıda bulunmak için biziler de bir emek sarf ettik. Bundan da çok mutluyuz. Scania’nın ikinci elinde çok güçlüyüz. Arabalarımızı satıyoruz dediğimiz zaman müşterilerimiz hazır. Bu önemli bir olay. Elinizdeki değeri tutmak, boşa gitmediğini görmek çok önemli. İşbirliğimiz inşallah bundan sonra da devam edecek.”


Bu haber 3352 kez görüntülendi...

Bu habere yorum eklenmemiş, ilk yorumu siz ekleyin!
Yorum Ekle

 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER