Advert

Üniversitenin incisi 5 yaşında

İnci Akü’nün 2011 yılında başlattığı “Üniversitelerin İncileri” projesinde 5'inci dönemi tamamlandı. Üniversiteli gençlerin profesyonel iş hayatıyla tanışmasını sağlayan İnci Akü, gençlerin geleceklerine yatırım yapmalarına katkıda bulunuyor.

Üniversitenin incisi 5 yaşında
Üniversitenin incisi 5 yaşında Admin
Bu içerik 4065 kez okundu.

Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerden seçilen öğrencileri her yıl Üniversitelerin İncileri eğitim kampında ağırlayan İnci Akü, öğrencilere kişisel gelişime ve iş yaşamına dair eğitimler vererek onları profesyonel hayata hazırlıyor.

Projenin başladığı günden bugüne 32 öğrencinin tamamladığı programda, üniversiteden mezun olduktan sonra İnci GS Yuasa bünyesinde iş yaşamına başlayan gençler de bulunuyor. Türkiye’nin farklı üniversitelerinde öğrenim gören öğrencilerden oluşan ‘İnci Akü Marka Elçisi” ekibi, üniversite öğrencileri ile marka arasında uzun vadeli, kalıcı ve değer yüklü ilişkiler kuruyor. Aynı zamanda bu ekip İnci GS Yuasa kültürünü, iş yapma şekillerini, çalışma koşullarını ve yapısını anlatarak gençleri bilgilendiriyor ve üniversite kapsamında İnci Akü ile ortak etkinliklere imza atıyor. Üniversitelerin İncileri programına katılan öğrenciler, çalışanlarla ve üst düzey yöneticilerle bir araya gelerek onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma ve paylaşımda bulunma imkânı elde ediyor. İş süreçlerine de dâhil olan gençler, performans değerlendirme sistemi ile kişisel performansları konusunda bilgi sahibi olup kendilerini geliştirebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW’nin Karsan'a notu tam
BMW’nin Karsan'a notu tam
Ek seferler 2 Eylül’e uzayacak
Ek seferler 2 Eylül’e uzayacak