Advert Advert
Advert

Yılının Vanı Ducato

Fiat Ducato, İngiltere'de gerçekleştirilen Motor Transport Ödülleri kapsamında, 2017 yılının Filo Vanı Ödülü'ne layık görüldü. Sınıfının en yüksek güvenlik seviyesine sahip olan Ducato, aynı zamanda düşük yakıt tüketimi ve yüksek teknolojik donanım özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Yılının Vanı Ducato
Yılının Vanı Ducato ulasim
Bu içerik 3187 kez okundu.

Fiat Ailesi’nin köklü üyelerinden Ducato, İngiltere'de gerçekleştirilen Motor Transport Ödülleri 2017 etkinliği kapsamında, Yılın Filo Vanı Ödülü'ne layık görülerek bir kez daha başarısını gözler önüne serdi. Londra'da gerçekleştirilen etkinlikte ödüllendirilen Ducato, 50 kişilik jüri tarafından detaylı bir şekilde değerlendirildi.

Farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmet ve çözümleri ile bu ödüle layık görülen Ducato, 10 binden fazla farklı model varyasyonu sayesinde jüri üyeleri tarafından "profesyonel olmak için doğmuş" övgüsü aldı. Bugün 80 ülkede satışa sunulan Ducato, güçlü olduğu kadar düşük yakıt tüketimine sahip motor seçenekleri ve yüksek güvenlik ve teknolojik donanım özellikleriyle de jürinin ilgi odağı oldu. Güçlü motoru ve yüksek yükleme kapasitesi ile hafif ticari araç pazarında devrim yaratan Ducato, sınıfının referans olmayı sürdürüyor. Kare ve kompakt bir şekle sahip yük bölmesi, çok amaçlı gövde tipleri ve otomobil benzeri sürüş tarzıyla Avrupa pazarında en çok satan hafif ticari araç oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü