Advert

Tursan 6 adet sultan aldı

Kalite, konfor ve ekonominin bir arada sunulduğu Sultan firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yıllardır küçük otobüs segmentinde fark yaratan Sultan, Tursan'ın da tercihi oldu. Otokar, personel ve öğrenci servis taşımacılığında uyguladığı özgün model ile büyümesini sürdüren Tursan'a 6 adet Sultan Comfort araç teslim etti.

Tursan 6 adet sultan aldı
Tursan 6 adet sultan aldı Admin
Bu içerik 2509 kez okundu.

Otokar, Sultan ile servis ve turizm sektörünün ilk tercihi olmaya devam ediyor. Sahip olduğu tasarım ve teknik özellikleri her daim kullanıcısına kazandıran Sultan, Tursan Ulaşım Hizmetleri'nin de tercihi oldu. Otokar, servis taşımacılığında oluşturduğu özgün model ile 30 yılı aşkın süredir iş dünyasının öncü şirketlerine ve seçkin eğitim kurumlarına hizmet veren Tursan'a 6 adet Sultan Comfort araç teslim etti. Düzenlenen teslimat törenine Tursan Yönetim Kurulu Üyesi Figen Ayla, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Enön, Otokar Otobüs Satış Grup Yöneticisi Murat Torun katıldı. Törende satısı gerçekleştiren Çavuşoğlu Otomotiv'den ise Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek ve ekibi hazır bulundu.

Otokar’ın üstün kalitesiyle üretilen Sultan Comfort’ları konfor, dayanıklılık ve yakıt tasarrufundan dolayı tercih ettiklerini belirten Tursan Genel Müdür Yardımcısı Hakan Enön, filolarına kattıkları yeni araçları personel ve servis taşımacılığında kullanacaklarını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek