Advert

Beşiktaş'ı başarıya Temsa taşıyacak

Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig’de İstanbul’da oynadığı maçlarda Beşiktaş’ın yanında olan Temsa, kulübe 2 adet Maraton tahsis ederek birlikteliği deplasman maçlarına da taşıdı. Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, "Türkiye'de olduğu gibi gittiğimiz tüm Avrupa ülkelerinde de damalı Temsa otobüslerini kullanacağız" dedi.

Beşiktaş'ı başarıya Temsa taşıyacak
Beşiktaş'ı başarıya Temsa taşıyacak Admin
Bu içerik 2243 kez okundu.

Beşiktaş ile  ulaşım alanındaki işbirliği, düzenlenen basın toplantısı ile paylaşıldı. Fabricio Ramirez ve Dusko Tosic'in de yer aldığı basın toplantısına Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik katıldı.

HER YERDE TEMSA

İşbirliğinin genişlemesinden ötürü büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Temsa ile geçtiğimiz yıl İstanbul içinde çıktığımız yolculuk, yeni anlaşma ile beraber Türkiye’nin dört bir köşesine, hatta Beşiktaş’ın uluslararası arenada yapacağı mücadelelerle ülke sınırlarını aşmış olacak. Baktığımız zaman Temsa'nın yurtdışında da geniş bir ağı var. Bir Türk firmasının böylesine geniş bir ağa sahip olması beni gerçekten gururlandırıyor. Bugün Fransa'ya 5 bin otobüs, Almanya'ya 3 bin otobüs satıp hele hele bunların satış sonrası hizmetler ağını da kurmak öyle kolay iş değil. Bundan dolayı kulübüm adına Temsa ailesini canı gönülden kutluyorum. Bu yıl da hem lige, hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yaptık. Türkiye’nin değerli markalarından Temsa ile sponsorluk anlaşmamızı uzatmış olmaktan dolayı da çok mutluyuz. İşbirliğimiz neticesinde Beşiktaş’ın olduğu her yerde Temsa da bizlerle beraber olacak” dedi.

HER ZAMAN BEŞİKTAŞLA

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Geçen yıl startını verdiğimiz işbirliğinde Temsa Maraton otobüsümüzle Beşiktaş Spor Kulübü’nün İstanbul ulaşımının sağlanmasına katkıda bulunuyorduk. Şimdi biz bu işbirliğini deplasmandaki mücadelelere de taşımaya karar verdik. Buradaki süreçte bize biraz da taraftar yol gösterdi.  Nasıl taraftarlar takımlarını hem yurtiçinde, hem yurtdışında oynanan zorlu maçlarda yanında olarak, yalnız bırakmıyorlar ve 12’inci oyuncu gibi takıma destek veriyorlarsa, biz de aynı desteği vermek ve deplasman maçlarında da Beşiktaş’ın yanında olmak istedik. Artık bundan sonraki süreçte Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde ve Süper Lig’de oynayacağı her deplasman maçında Temsa yanında olacak. Bu işbirliği ile Türkiye’nin iki gurur verici markası yeni başarılara koşmak istiyor. Beşiktaş, Süper Lig’i son iki yıldır Şampiyon olarak tamamlıyor. Temsa da son 4 yıldır otobüs pazarının lider markası. Onun için buna şampiyonların işbirliği büyüyor diyoruz ve her zaman Beşiktaş'ın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ceva, Çin’i Avrupa’ya bağladı
Ceva, Çin’i Avrupa’ya bağladı
Otomobil satışları yerle yaksan oldu
Otomobil satışları yerle yaksan oldu