Advert

Otobüsçüye TİKA desteği

Karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün uluslararası alandaki vizyonu IPRU heyeti, Ankara çıkarması yaptı. TİKA Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Birol Çetin’i makamında ziyaret eden IPRU Heyeti, çalışmalarında destek sözü aldı.

Otobüsçüye TİKA desteği
Otobüsçüye TİKA desteği Admin
Bu içerik 4745 kez okundu.

TOFED’in öncülüğünde kurulan ve karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün uluslararası alandaki vizyonu haline gelen Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği (IPRU) çalışmalarına aralıksız devam ediyor. IPRU Başkanı Fatih Tamay, Başkan Yardımcısı Birol Özcan ve Genel Sekreter Mevlüt İlgin’den oluşan heyet, TİKA Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Birol Çetin’i ziyaret etti. Görüşmede, IPRU’nun bugüne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verildi.

HER ZAMAN YANINDAYIZ

Türkiye merkezli olarak IPRU'nun kurulmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirten TİKA Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Birol Çetin; “Karayolu yolcu taşımacılığı sektörü örnek bir uluslararası çalışmayı gerçekleştiriyor. IPRU’nun her zaman yanındayız ve işbirliği yapacağız. Genel kurulunuza TİKA olarak hem katılım göstereceğiz hem de destek olacağız” dedi. TİKA’nın desteğinin çok önemli olduğunun altını çizen IPRU Başkanı Fatih Tamay ise şöyle konuştu: “19 ülkeden 25 karayolu yolcu taşımacılığı mesleki kuruluşu birliğimize üyedir. Bu noktada ülkemizin gururu olmuş, 170’e yakın ülkede projeler gerçekleştiren TİKA’nın yanımızda olmasından onur duyuyoruz. TİKA’nın da desteğiyle IPRU daha da büyüyecek ve yeni başarılara imza atmaya devam edecek.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı müdahale edecek
Cumhurbaşkanı müdahale edecek
Gefco, Talan ile işbirliği yaptı
Gefco, Talan ile işbirliği yaptı