Advert

BP'nin çözüm ortağı Omsan

Türkiye akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren BP Türkiye, Omsan ile işbirliği anlaşması imzaladı. Anlaşma gereği BP'nin istasyonlarına nakledilen akaryakıt ve LPG ürünlerinin karayolu taşımacılığını Omsan Lojistik gerçekleştirecek.

BP'nin çözüm ortağı Omsan
BP'nin çözüm ortağı Omsan Admin
Bu içerik 3393 kez okundu.

BP Türkiye, Omsan Lojistik aracılığıyla, akaryakıt ve otogaz olmak üzere 81 araç ve 190 karayolu taşımacılık operatöründen oluşan bir filo ile bayilerine hizmet verecek. Bu sayede yılda yaklaşık 10 milyon kilometre yol katedilerek 900 km3 akaryakıt ve otogaz dağıtımı gerçekleştirilecek.

190 ŞOFÖR İSTİHDAMI

Sektörde örnek projelere imza attıklarını ifade eden Omsan Lojistik Genel Müdürü Hakan Keskin, “Kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen, gurur duyulacak bir iş birliğine imza atıyoruz. Omsan olarak bu proje kapsamında 30 milyon TL yatırım yaparak 190 yeni sürücü istihdamı sağladık ve ADR taşımacılığı yapan araç filomuza 81 araç kattık. BP Türkiye ile birlikte yaratacağımız sinerjiyle, akaryakıt ve otogaz taşımacılığında, diğer faaliyetlerimizde olduğu gibi uluslararası standartları uygulayarak, sıfır hata ve sıfır kaza hedefiyle sektöre örnek olacak bir proje gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

TECRÜBELİ ORTAK

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “BP Türkiye olarak sıfır kaza-sıfır hata prensibiyle operasyonlarımızı gerçekleştirerek müşterilerimize daha emniyetli ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Taşımacılık sektöründeki bilgi, deneyim birikimi ve standartların yerleşmesiyle operasyonlarımızı her konuda donanımlı iş ortaklarımızla beraber yürütmek amacıyla Omsan Lojistik firmasını tercih ettik. Yüksek standartlardaki tankerlerle bu operasyonu emniyetli bir şekilde gerçekleştirerek yol güvenliğine büyük katkıda bulunuyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek