Advert

Temsa'da nöbet değişimi

Türk otomotiv sanayii şirketlerinden Temsa'da nöbet değişimi yapıldı. 33 yıldır Sabancı topluluğunda görev yapan ve çalışma hayatı boyunca başarılı projelere imza atan Dinçer Çelik, emeklilik dolayısıyla görevinden ayrıldı. Temsa CEO'su Dinçer Çelik'ten bayrağı ise Hasan Yıldırım aldı.

Temsa'da nöbet değişimi
Temsa'da nöbet değişimi Admin
Bu içerik 3706 kez okundu.

Sabancı topluluğuna 33 yıldır hizmet eden ve çalışma hayatının 7 yılını Temsa'nın direksiyonunda geçiren Dinçer Çelik, emekli oldu. Temsa Ulaşım Araçları Genel Müdürlüğü görevine ise Hasan Yıldırım atandı. Yıldırım, 1 Kasım 2017 itibarıyla yeni görevine başlayacak.

Hasan Yıldırım kimdir?
Hasan Yıldırım, 2001 yılında Applied Sciences Üniversitesi - Nürtingen, Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 2004 yılında Steinbeis Üniversitesi’nde Executive MBA derecesini alan Yıldırım, iş hayatına 2001 yılında Almanya’da Fraunhofer Gesellschaft şirketinde Pazarlama Uzmanı olarak başladı. Sırasıyla Pazarlama Müdürü ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2004 yılında Daimler-Benz AG bünyesinde Pazarlama Analisti olarak çalışan Hasan Yıldırım, 2005 yılında Almanya’da Man AG şirketinde Global Man ve Neoplan ürünlerinden sorumlu Global Ürün Müdürü olarak 3 yıl çalıştıktan sonra 2008 yılında Iveco Fransa’ya katıldı. Iveco’nun Fransa ve İtalya organizasyonlarında sırasıyla Global Pazarlama Müdürü, Global Filo ve İhale Müdürü ve Asya Bölge Müdürü  olarak görev yaptı. Yıldırım, Son olarak Uzakdoğu bölgesinde 18 ülkeden sorumlu Genel Müdür olarak çalıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek