Advert
Advert

Prometeon duraklarda

Pirelli marka endüstriyel lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, Türkiye turuna çıktı. Toplamda 12 ili kapsayan turda 17 tesiste Kamyoncu Durağı Etkinliği yapıldı.

Prometeon duraklarda
Prometeon duraklarda Admin
Bu içerik 1726 kez okundu.

Prometeon Türkiye, Ağustos ve Eylül aylarında ilginç bir projeye imza attı. “Kamyoncu Durağı” adı verilen etkinliklerde kamyon şoförleri ile bir araya gelindi. Türkiye genelinde 12 ilde 17 tesiste bir ay boyunca etkinlikler düzenlendi. Bu etkinlikler sırasında yaklaşık 2 bin kamyon şoförüne ulaşıldı. Kamyoncu Durakları etkinliği boyunca, kamyonların lastik kontrolleri yapıldı. Etkinlikte ürün ve servisler ile ilgili bilgi paylaşılırken, yolların kaptanlarına çeşitli hediyeler verildi.

DUYGUSAL BAĞ OLUŞTU

Etkinlik sırasında Prometeon Türkiye ekibi ve bayileri kamyoncu duraklarında aktif rol aldı. Pirelli markalı lastikler kamyon şoförlerine tanıtılırken, Prometeon Türkiye bayileri de satışlar gerçekleştirdi. Prometeon Türkiye Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, “Bu etkinlik sonrasında kamyon şoförlerinden oldukça güzel geri dönüşler aldık. Üç ay boyunca kooperatiflerle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin sonrasında Kamyoncu Durakları projemizi hayata geçirdik. Bu etkinlik sayesinde kamyon şoförlerimiz ile aramızdaki duygusal bağı geliştirdiğimizi düşünüyoruz. Ayrıca bu etkinlik onlar nezdinde bilinirliğimizi arttırdı. Prometeon Türkiye olarak bu tür başarılı etkinliklerimizi önümüzdeki yılda da devam ettirerek kamyon şoförlerimizle daha sık beraber olacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu