Advert
Advert

İlhan Sertrans'ta

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics, yeniden yapılanma sürecine girdi. Firmanın Lojistik Direktörlüğü görevine ise Vahap İlhan getirildi. İlhan, tüm depolama, yurt içi dağıtım, e-ticaret ve VAS hizmetlerinden sorumlu olacak.

İlhan Sertrans'ta
İlhan Sertrans'ta Admin
Bu içerik 2466 kez okundu.

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nde lisans öğrenimini tamamlayan Vahap İlhan, ardından İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans programına devam etti. Meslek hayatına 2003 yılında lojistik sektöründe sistem ve operasyon sorumluluğu yaparak başlayan İlhan, 14 yıllık profesyonel hayatı boyunca lojistik ve perakende sektörlerinde çeşitli firmalarda operasyon müdürlüğü, perakende sektör müdürlüğü ve tedarik zinciri müdürlüğü yaptı.

FMCG, perakende, kimya, uluslararası nakliye ve e-ticaret operasyonları yönetimi konusunda tecrübe sahibi olan  İlhan, Sertrans Logistics’te tüm depolama, yurt içi dağıtım, e-ticaret ve VAS (katma değerli hizmetler) hizmetlerinden sorumlu Lojistik Direktörü olarak görev yapacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu