Advert

Oflu İşadamları nerede?

Ofspor Başkanı Olcay Saral'ın sosyal medyada paylaşımını görünce hemen aradım. Başkanım, Türkiye'nin en zengin işadamlarının memleketi Of'ta maçlara belediye otobüsüyle mi gidiyor Ofspor dedim.

Oflu İşadamları nerede?
Oflu İşadamları nerede? Admin
Bu içerik 6216 kez okundu.

Başkan Saral, "Durum budur. Belediye başkanından rica ettim bize maçlara giderken belediye otobüsü tahsis etti. Biz, Milli Takımın 2 milyonluk otobüsünden değil 200 bin TL'lik 10 yaşında bir otobüs istiyoruz" dedi.

Başkan Saral, dertli. Başkanlığa borç içinde yüzen bir kulübü alarak başladı. İlk işi kulübü borçlardan temizlemek oldu. Başkanlığının 6'ncı yılında tüm imkânsızlıklara rağmen kulübü için kapı kapı dolaşıp kombine kart satarak Ofspor'u ayakta tutuyor. Oflu işadamları ise Türkiye'nin en zenginleri listesinde!. Zafer Yıldırım'dan Çetin Nuhoğlu'na, Başaran Ulusoy'dan Süleyman Varlıbaş'a, Alican Ulusoy'dan Ali Ağaoğlu'na yüzlerce Oflu işadamı var. Haluk Ulusoy yıllarca federasyon başkanlığı yaptı. Alican Ulusoy TFF'de görev yapıyor üstelik.

Ofspor'a katkı gecesi

Aylar önce Başkan Saral'la konuşmuştuk. "İşadamlarımız sağolsun hep eğitime destek sağlıyor. Ancak gençlerimizi sporla yetiştirmeliyiz. 61 Oflu İşadamı ile Ofspor'a katkı gecesi düzenlemeyi planlıyorum. Oflu işadamlarımız İstanbul'da belki Ofspor'un mali durumundan haberleri bile yok" demişti. Türkiye'nin en zenginleri arasında yer alan Oflu işadamlarımızın holdinglerinde kurumsal iletişim departmanları, PR şirketleri var. Ofspor için bir galada biraraya gelmek ne kadar zor olabilir ki?

Otobüs firmalarına çağrı

Futbol federasyonunun sponsoru olmak için sıraya giren otobüs üreticileri Türk futboluna katkı sağlamak için otobüs ihtiyacı olan kulüpleri Başkan Yıldırım Demirören önderliğinde belirleyip, 2'nci el de olsa ihtiyaç duyan kulüplere hibe edilebilir. Alican Ulusoy bu konuda öncülük edebilir. Hem her şehirde tanıtım kampanyaları düzenlenir hem de zor durumdaki kulüplere destek sağlanabilir. İlk çağrı Ofspor'dan geldi. Diğer kulüplerin de bu talebi yaygınlaştırması gerekir.

Seher Yaşayacak
E-mail: seher.yasayacak@gmail.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ceva, Çin’i Avrupa’ya bağladı
Ceva, Çin’i Avrupa’ya bağladı
Otomobil satışları yerle yaksan oldu
Otomobil satışları yerle yaksan oldu