Advert

Her koşulda dayanıklı

Michelin, madencilik ve inşaat sektöründe işletmelere verimlilik sağlamak üzere yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Yeni Michelin, Defend ile her türlü zeminde olağanüstü dayanıklılık sağlarken, yüzde 15 daha uzun ömür ve yüksek TKPH değeri ile yüksek verimlilik vaadetti.

Her koşulda dayanıklı
Her koşulda dayanıklı Admin
Bu içerik 5011 kez okundu.

Teknolojileriyle lastik sektörüne yön veren Michelin, müşteri beklentilerinden yola çıkarak iş makinesi lastiklerini geliştirdi. Yeni iş makinesi lastikleri uzun ömürlülüğünün yanında güvenlik ve verimliliği de bir arada sunuyor. Yeni nesil lastikler, zorlu zeminlerde olağanüstü darbe direnci ve güvenlik sağlıyor.

DAHA FAZLA ÇELİK KULLANIMI

Yüzde 15 daha kalın yanak yapısına sahip Michelin Defend, lastiğin sırt ve yanaklarındaki darbe katlarında yüzde 24,7 oranında daha fazla çelik tel kullanımı sayesinde de hasarlanmalara karşı olağanüstü bir direnç sunarak işletmelere büyük kolaylıklar sağlıyor. Taşıma kapasitesi 25-45 ton olan ADT’ler için özel olarak geliştirilmiş birinci sınıf E4 lastiği olan Defend, artırılmış diş derinliği ve sırtta kullanılan daha fazla kaucuk hacmi ile yüzde 15 daha uzun lastik ömrü sunuyor. Maden ve taş ocaklarının sert ve agresif ortamlarında bile dayanıklılığıyla üretim maliyetlerini düşürüyor ve operasyonel verimliliği artırıyor. Yeni ürünler;  2017 yılının son çeyreğinde yenileme pazarında, 2018 yılı başında ise orijinal ekipman pazarında satışa sunulması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ceva, Çin’i Avrupa’ya bağladı
Ceva, Çin’i Avrupa’ya bağladı
Otomobil satışları yerle yaksan oldu
Otomobil satışları yerle yaksan oldu