Advert

PO'da Şiper dönemi

Enerji sektörünün duayen isimlerinden Selim Şiper, Türkiye akaryakıt ve madeni yağ sektörünün dağıtım firmalarından Petrol Ofisi’nde göreve başladı. Selim Şiper, Petrol Ofisi’nde CEO ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini 16 Ekim 2017 itibari ile üstlendi.

PO'da Şiper dönemi
PO'da Şiper dönemi Admin
Bu içerik 1190 kez okundu.

Türkiye'de akaryakıt ve madeni yağ sektöründe lider konumdaki PO’nun ticari faaliyetleri; bin 700'ü aşkın akaryakıt istasyonu ile en büyük perakende istasyon ağını, 1 milyon metreküpü aşan toplam depolama kapasitesiyle en büyük akaryakıt depolama ve lojistik işletmesini kapsıyor.

Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumundaki Petrol Ofisi’nin üst yönetimini üstlenen enerji ve otomotiv yakıtlarındaki tecrübesi ve başarıları ile sektörün duayen ismi Selim Şiper, “PO, pazar lideri ve halihazırda bu liderliğe yakışır nitelikler taşıyor. PO’nun önümüzdeki dönemi; bu değerli niteliklerin daha da belirginleştiği, aralarına katılacak yeniliklerle daha da zenginleştiği bir süreç olacak. PO, istikrarlı ve sağlıklı bir yapı ile hem nitelik hem de nicelik olarak daha da güçlenecek, daha da büyüyecek. Önümüzdeki dönem PO’nun odağında müşteri olacak” açıklamasında bulundu.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sesten daha hızlı uçak üretildi
Sesten daha hızlı uçak üretildi
Sürücüsüz kamyon yola çıktı
Sürücüsüz kamyon yola çıktı
istanbul escort