Advert

Michelin rakiplerinden bir adım önde

Lastik sektörünün önde gelen markalarından Michelin, ağır vasıta lastikleri segmentinde tüketiciyle buluşturduğu X Multi serisinde güvenlikten ödün vermediği gibi daha yüksek performans ve dayanıklılığı da garanti etti. Michelin, yeni X Multi lastiklerinin özelliklerini Gaziantep, Mersin, Kayseri, Konya, Bursa ve İstanbul olmak üzere 6 ilde binden fazla kullanıcıya anlattı.

Michelin rakiplerinden bir adım önde
Michelin rakiplerinden bir adım önde Admin
Bu içerik 5204 kez okundu.

Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Pazarlama Müdürü Emir Aydemir ve Ürün Müdürü Recep Uçan katılımıyla gerçekleştirilen etkinliklerde, tamamen yenilenen X Multi lastiklerinin güvenlik, kilometre performansı alanında  önceki nesile göre gelişme noktaları ve operasyonel maliyetleri azaltmadaki önemi vurgulandı.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKA

Katılımcılar, kokteyl sonrası frenleme yarışması, fotoğraf çekimi, sanal gerçeklik deneyimi gibi aktivitelerle eğlenirken, Michelin Ürün Müdürü Recep Uçan tarafından yapılan interaktif sunumu takip etme ve X Multi lastiklerini yakından inceleme fırsatı da buldu. Ayrıca etkinlik dahilinde her ilin frenleme yarışması  birincisine  hediyeler de verildi. Tanıtımı yapılan X Multi serisiyle ilgili Ağır Vasıta Lastikleri Pazarlama Müdürü Emir Aydemir, “Bölgesel ve uluslararası taşımacılık şirketleri için en çok tercih edilen kamyon lastik serimizin yeni ürünü X Multi’yi pazara sunduk. Yeni nesil lastiklerimizin kilometre performansı bir önceki nesil X Multi serisine kıyasla yüzde 15 daha yüksek. Yeni lastiklerimiz, sürücülere her türlü hava ve yol koşulunda mükemmel bir yol tutuş ve uzun ömürlülük sağlayarak operasyonel maliyetleri düşürecek” dedi.

İLERİ TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLDİ

Michelin, X Multi lastikleri ile ilk kilometreden son kilometresine kadar her türlü yol koşulunda tutuş kabiliyeti ve yüksek kilometre performansı sundu. Yeni X Multi serisi, sektörde bir ilk olan kendi kendini yenileyen sırt desen yapısı Regenion TM, yüksek kilometre performansı ve şok darbeleri absorbe eden ekstra çelik katı Infinicoil TM, Powercoil TM ve lastiğin yenilikçi karışımı olan Carbion TM gibi son teknolojileri bir araya getirdi. Ayrıca lastiğin içine yerleştirilen Rfid çipi sayesinde filo ve lastik yönetimini de basitleştiren Michelin, kullanıcılarına gelişmiş filo ve stok yönetimi, operasyon takip kabiliyeti gibi birçok avantaj sağladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı