Advert Advert
Advert

Yenigün'ün çözüm ortağı Ford Trucks

İnşaat sektöründe çok sayıda ulusal ve uluslararası dev projeye imza atan Yenigün İnşaat, araç filosunu Afrika’daki stadyum inşaatı projesinde kullanmak üzere 11 yeni Ford Trucks modeliyle genişletti.

Yenigün'ün çözüm ortağı Ford Trucks
Yenigün'ün çözüm ortağı Ford Trucks Admin
Bu içerik 3367 kez okundu.

Ford Trucks bayii Başer Otomotiv tarafından Yenigün İnşaat'a satışı yapılan 11 adet Ford Trucks çekici, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Yenigün İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Edip Yenigün, Genel Müdür Yardımcısı Celal Çıtak, Makine ve Ekipman Sorumlusu Gökhan Yıldız ile Ford Trucks Bölge Satış Sorumlusu Fatih Çeken katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Başer Otomotiv'den ise Özel Satışlar Müdürü Murat Başarır'da hazır bulundu.

PROJE'NİN GÜÇLÜ ORTAĞI

Kamerun’un en büyük şehri Douala'da hayata geçirilecek ve Afrika’nın sayılı spor komplekslerinden olacak Japoma Spor Kompleksi Projesi, 50 bin kişilik stadyum, spor salonu, olimpik yüzme havuzu, 2 antrenman sahası ve tenis kortlarını içermekte olup 750 milyon liranın üzerinde bir yatırım değeri içeriyor. Kamerun'un en büyük spor kompleksi olma özelliğini de taşıyacak projede yer alan stadyum, Kamerun'da düzenlenecek olan 2019 Afrika Uluslar Kupası'nda kullanılacak. Uluslararası inşaat sektörünün en tanınmış yayını olan Mac-Graw Hill Enginnering News Record dergisinin "En Büyük Uluslararası Müteahhit Firmalar" listesinde üst üste 5 yıldır yer almayı başaran Yenigün İnşaat, yurtiçinde ve yurtdışında konut, spor tesisi, sosyal tesis, idari ve askeri bina, otel ve ofis inşaatları, baraj, liman, otoyol, havalimanı gibi birçok mega projeyi üstlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor