Advert
Advert

Saf-Holland hizmet çıtasını genişletti

Türkiye’de satış sonrası yetkili servisleri ile yedek parça temini ve bakım-onarım hizmeti sunan Saf-Holland, Denizli ve Osmaniye'de de servis açtı. Yeni servis ağları ile birlikte firmanın Türkiye genelindeki toplam hizmet noktası 25'e yükseldi.

Saf-Holland hizmet çıtasını genişletti
Saf-Holland hizmet çıtasını genişletti Admin
Bu içerik 9208 kez okundu.

Saf-Holland Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Öztekin, “Türkiye'de 25 yetkili bayiimiz ile satış sonrası hizmet sunuyoruz. Her serviste yapılan işlerin kalitesine ve atölye donanımlarının standardına önem veriyoruz. Orijinal parçaların ideal stoklanması ve servis çalışanlarının sürekli eğitimi de bizler için çok önemli kriter. Saf dingilleri 6 yıl garanti ile sunuyoruz ve müşterilerimize her zaman orijinal yedek parçaların kullanımı ile ürünlerimizin kullanım ömrünü uzatmalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

Türkiye ticari araç pazarının Saf-Holland için önemine değinen Koyun, açıklamasına şöyle devam etti: “2017 Mart ayında müşterilerimize hem daha yakın olabilmek hem de maliyet anlamında avantaj sunabilmek üzere Düzce’de üretim tesisimizi kurduk. Üretimimizin hızla artması ile satış sonrası hizmetlerimizi de güçlendiriyoruz. Müşterilerimiz için uygun maliyetli orijinal yedek parça temini yapıyoruz. Sunduğumuz geniş servis ağıyla hem hızlı bir şekilde yedek parçaları temin etmelerini sağlıyor, hem de gerekli bakım-onarım işlemlerini hızlandırarak araçlarının yollarına ilk günkü performanslarıyla devam etmelerini sağlıyoruz. 2018 yılında Türkiye genelinde altı yeni servisimizi de hizmete sunarak toplam 37 yetkili servis noktasına ulaşmayı hedefliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu