Advert Advert
Advert

Purtuloğlu Türkiye için çalışıyor

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Kurulunda yönetime giren Ulaşım Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Purtuloğlu, Hizmet Sektörü Başkanlığı görevine getirildi. Purtuloğlu, "Ülkemizin 2023 yılı kalkınma hedefleri doğrultusunda var gücümle çalışacağım" dedi.

Purtuloğlu Türkiye için çalışıyor
Purtuloğlu Türkiye için çalışıyor Admin
Bu içerik 7559 kez okundu.

ASKON'un 10'uncu Olağan Genel Kurulu üyelerinin katılımıyla yapıldı. Sigorta sektörü ve özel halk otobüsü camiasının yakından tanıdığı İsmail Purtuloğlu, Hasan Ali Cesur'un listelisinde yönetime girdi. Genel kurulun ardından gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında görev paylaşımı yapıldı. İsmail Purtuloğlu, ASKON Hizmet Sektörü Başkanlığı görevine oybirliği ile getirildi.

Toplantı sonrası Ulaşım Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulunan İsmail Purtuloğlu, ticarette yöntemlerin süratle değiştiğinin altını çizdi. Ticarette markalaşmanın çok önemli olduğuna değinen Purtuloğlu, üretim kadar hizmet sektörünün de ticarette ciddi bir potansiyeli bulunduğunu söyledi. Purtuloğlu, "Bana verilen görevin ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Ülkemi çok seviyorum ve ülkemin kalkınması içinde görevimi en iyi şekilde yapmak için elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım. Ülkemizin rekabet gücünü arttırmak, haksızlıkların giderilmesi yönün de mücadelesi vermek bizim önceliklerimiz arasındadır. İktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine katkıda bulunmak için ekip olarak her zaman en iyisini yapmaya hazırız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor