Advert Advert
Advert

Lastikler analiz edildi

Lastik bakım yönetiminde uzman Pirelli marka endüstriyel lastiklerin üreticisi Prometeon Türkiye, Denizli ve İstanbul’da filolarla atölye çalışmaları yaptı. Bu çalışmalarda kapsamında firmaların araçları incelenip, onlara yönelik çözümler hakkında bilgi paylaşıldı.

Lastikler analiz edildi
Lastikler analiz edildi Admin
Bu içerik 1984 kez okundu.

Prometeon Türkiye ekibi, Denizli’de faaliyet gösteren Sertel Lojistik, Zafer Kargo ve Cengizhan Lojistik ile İstanbul’da yer alan Altur ve Özbaylar’ı ziyaret ederek atölye çalışmaları yaptı. Firmaların bulunduğu lokasyonlarda gerçekleştirilen saha çalışmalarında araçlar ve operasyon koşulları analiz edilerek çözüm önerileri sunuldu.

Filo çözümleri ile müşterilerin lastiklerinden en yüksek verimi almalarına destek olmak için FleetMobile, FleetCube ve FleetTech gibi yenilikçi hizmetler sunan Prometeon Türkiye, bu hizmetlerle filoların ana işlerine odaklanmalarını sağlıyor. Saha ziyaretleri ile müşterilerinin her zaman yanında olduğunu gösteren Prometeon Türkiye bu ziyaretlerde şirket vizyon ve stratejilerini paylaşmanın yanı sıra operasyonel anlamda da müşterilerine destek sunuyor.

HER ZAMAN MÜŞTERİNİN YANINDA

Atölye çalışmaları kapsamında Denizli merkezli Sertel Lojistik, Zafer Kargo ve Cengizhan Lojistik’te ve İstanbul merkezli Altur ve Özbaylar’da incelemelerde bulunan Prometeon Türkiye yöneticileri, filolara ait lastik performanslarını ölçüp, filo hizmetlerini de uygulayarak göstermiş oldu. Denizli’de gerçekleştirilen atölye çalışmalarının şirket için önemine dikkat çeken Prometeon Türkiye Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, “Prometeon Türkiye olarak müşterilerimizin rekabet avantajına katkı sağlamak ve onların maliyetlerini düşürecek şekilde lastik işlerini yönetmelerine yardımcı olmak ana amacımızdır. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizi onları yerlerinde ziyaret ederek yaptığımız atölye çalışmaları ile kendilerine deneyimletiyoruz. Müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlayacak lastik hizmet çözümlerimizi pek çok değerli filoya ev sahipliği yapan Denizli ve İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz atölye çalışması ile aktarmış olmaktan ve aldığımız geri dönüşlerden çok memnun kaldık. Bu sene dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimizi önümüzdeki yıl farklı illerde devam ettireceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor