Advert

Bir milyonuncu kamyonu üretti

Renault Trucks Başkanı Bruno Blinm, Blainville-sur-Orne üretim tesisinde üretilen Renault Trucks D serisi 2,1m kabin kamyonunun anahtarlarını, İngiliz Pace Lojistik Hizmetleri Grubu Genel Müdürü Philip Thurston’a teslim etti. Bu araç, Normandiya fabrikasında üretilen bir milyonuncu kamyon oldu.

Bir milyonuncu kamyonu üretti
Bir milyonuncu kamyonu üretti Admin
Bu içerik 5001 kez okundu.

İngiliz Pace Lojistik Hizmetleri Grubu Genel Müdürü Philip Thurston, Renault Trucks fabrikasında üretilen bir milyonuncu araç olan D serisi dağıtım kamyonunu, Renault Trucks Başkanı Bruno Blinm’den teslim aldı. Bu kamyon, Pace Lojistik’in tamamen Renault Trucks araçlardan oluşan filosuna eklenen 31'inci kamyon olma özelliğini taşıyor. 18 tonluk  Fransa Menşei Garantili D serisi kamyon, paletlerin taşınması ve grubun Salford, Manchester’da bulunan merkez dağıtım deposundan tüm İngiltere ve Avrupa’ya yapılacak çok noktalı teslimat işleri için kullanılacak.

GÜNLÜK 76 KAMYON BANTTAN İNİYOR

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Bruno Blin, Fransız üretiminin, mükemmellik ve uzmanlığına güvenen müşterilerine teşekkür etti. Renault Trucks Başkanı, Pace Lojistik ile devam eden iş birliği ve filoda bulunan araçların her daim kullanıma hazır olmasını sağladığı için de yetkili bayii olan DLS Trucks’ı ayrıca tebrik etti. Bruno Blin, "1957 yılından bu yana kamyon üretimi yapan Blainville-sur-Orne fabrikası, özellikle orta ağırlıkta araçlar ve kamyon kabinleri konusunda uzman. Fabrikamızda  günde 262 kabin üretiliyor ve 76 adet kamyonun montajı yapılıyor. Bu tesiste artan talepleri karşılamak üzere 100 operatör istihdam ediyoruz. Bu tesisimizin dışında Bourg en Bresse, Limoges ve Lyon olmak üzere Fransa’da üç ayrı üretim tesisimiz daha bulunuyor" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı