Advert Advert
Advert

ABC Lojistik yatırım yaptı

Kayseri merkezli ABC Lojistik, 2018 yılına yeni yatırımlarla girdi. Filosuna 50 adet çekici ve 100 adet treyler dahil eden firma, Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası (YYS) sürecini de başlattı.

ABC Lojistik yatırım yaptı
ABC Lojistik yatırım yaptı Admin
Bu içerik 2303 kez okundu.

Kara, hava, deniz ve demiryolu nakliyesi, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, gümrükleme, sigorta ve depolama hizmetlerini sunan ABC Lojistik, 2018 yılına yeni yatırımlarla girdi. Firma Genel Müdürü Hamit Cingöz, "Filomuza 50 çekici ve 100 treyler daha kazandırdık. ABC Lojistik olarak, özverili ve titiz bir çalışma sonucunda hazırlamış olduğumuz dosyayı Gümrük ve Ticaret Bakanlığına göndererek, Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası (YYS) sürecini başlattık. Ülkemizin parlak geleceğine destek için yatırımlarımıza ara vermeden ve hız kesmeden devam edeceğiz" dedi.

Hamit Cingöz, "Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 ile belgelendirdik. ISO 27001 belgesi ile de bilgi güvenliği kapsamında risklerin tanımlanmasını, tespit edilmesini, önlemlerin belirlenmesini ve uygulanmasını sağladık. Bu belge ile sadece ABC Lojistik'e ait olan bilgilerin değil, aynı zamanda müşterilere ait bilgilerin de korunması sağlamış olduk" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor