Advert Advert
Advert

Temsa, ABD’de gövde gösterisi yaptı

ABD’nin San Antonio kentinde düzenlenen fuarda Temsa, teknoloji, tasarım ve inovasyon şovuna imza attı. Temsa, fuarda sergilediği 3 aracıyla pazardaki iddiasını bir kez daha gözler önüne serdi.

Temsa, ABD’de gövde gösterisi yaptı
Temsa, ABD’de gövde gösterisi yaptı Admin
Bu içerik 3371 kez okundu.

2010 yılından bu yana ABD pazarındaki iddiasını sürdüren Türkiye’nin lider otobüs üreticilerinden Temsa, bölgedeki başarı hikayesini ara vermeden sürdürüyor. Son olarak, şehirlerarası otobüs segmentinde en prestijli organizasyonlar arasında gösterilen ve dünyanın dört bir yanından 2 binin üzerinde sektör profesyonelini San Antonio kentinde bir araya getiren 2018 UMA Motorcoach EXPO’ya çıkartma yapan Temsa, tamamı Adana’da üretilen otobüsleriyle teknoloji, tasarım ve inovasyon şovuna imza attı.

TS30, TS35E ve TS45 otobüsleri ile fuardaki yerini alan Temsa, tüm katılımcıların ilgi ve beğenisini toplamayı başardı. Fuara şirketi temsilen, Temsa Genel Müdür Yardımcısı Ural İnal, Ar-Ge Direktörü İbrahim Eserce, İş Geliştirme Direktörü Kadri Özgüneş ile Bölge Satış Müdürü Deniz Çetin katıldı.

ABD YOLLARINDA BİN TEMSA

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen 30 binden fazla aracıyla, 66 ülkede boy gösteren Temsa, ABD’deki konumunu her geçen gün güçlendiriyor. 2010 yılında ABD pazarına giren Temsa, bugün faaliyet gösterdiği segmentlerde yüzde 10’luk bir pazar payına erişirken, sektörün en önemli oyuncularından biri olmayı başardı. “Otomotiv odaklı bir teknoloji şirketi” olarak ABD’de bini aşkın aracıyla boy gösteren Temsa aynı zamanda dünyanın en önemli teknoloji firmalarının da tercihi konumunda. Bugün 100’ün üzerinde Temsa markalı otobüs, Silikon Vadisi’nde yer alan Google, Facebook, Twitter, Apple ve Tesla gibi teknoloji devlerine hizmet veriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor