Advert Advert
Advert

Filo Maraton ile genişliyor

Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren Adıyaman Kahta Petrol Turizm, 2 adet Temsa Maraton’u filosuna kattı. Sezonu öncesinde 2+1 koltuklu 4 adet daha Maraton yatırımı yapmayı planladıklarını ifade eden firma sahibi Salih Beyazyıldız, “Sezon beklediğimiz ölçüde iyi giderse bu yatırımı 10’a tamamlamayı düşünüyoruz” dedi.

Filo Maraton ile genişliyor
Filo Maraton ile genişliyor Admin
Bu içerik 4976 kez okundu.

Temsa tarafından Adıyaman Kahta Petrol Turizm'e satışı yapılan 2 adet Maraton, İstanbul Otogarı'nda yapılan tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Adıyaman Kahta Petrol Turizm firma sahibi Salih Beyazyıldız, çocukları Okan ve Hivan Beyazyıldız ile firma çalışanları ve Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci katıldı.

MATARON YATIRIMINA DEVAM

Yılın ilk yatırımının startını 2 adet Temsa Maraton ile verdiklerini belirten Salih Beyazyıldız, “Şu anda filomuzda 4 adet 2+1 otobüs var. Tüm filoyu 2+1 araçlara dönüştüreceğiz. 4 adet daha Temsa yatırım planımız daha var. Sezon beklediğimiz gibi giderse de yeni yatırım sayısı 10’a çıkacak. Temsa yatırım tercihinde en öne çıkan unsurlar yerli marka olması, rahatlık ve konfor düzeyinin üst düzeyde olması oldu. Satış sonrası hizmetlerden de büyük memnuniyet duyuyoruz. Filomuzda bulunan Maraton ve Safir araçlarından performansından da memnunuz. Bagaj kapasitesinin de genişliği de bizim tercihimizde önemli bir etken” dedi.

FİLODAKİ SAYI ARTACAK

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Adıyaman Kahta Petrol Turizm firma sahibi Salih Beyazyıldız’ın Temsa markasını tercih etmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Firmada halen 1 adet Maraton ve 1 adet Temsa Safir aracımız hizmet veriyor. Bu iki Maraton ile Temsa marka araç sayısı 4’e çıkacak. Yeni yatırımlar için görüşmelerimiz devam ediyor. Sezon öncesinde araçları teslim etmeyi planlıyoruz. Yeni Maraton araçlarımız Kahta Petrol Turizm’e hayırlı, uğurlu olsun.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor