Advert Advert
Advert

ABD’den Orta Doğu’ya hızlı kargo

Lojistik şirketlerinden UPS, Kentucky'de bulunan Worldport global hava aktarma merkezinden Dubai’ye günlük, aktarmasız uçuş başlattı. Bu sayede Kuzey ve Güney Amerika'dan Orta Doğu'daki varış noktalarına toplam transit geçiş süresi tam bir iş günü kadar kısaldı.

ABD’den Orta Doğu’ya hızlı kargo
ABD’den Orta Doğu’ya hızlı kargo Admin
Bu içerik 8720 kez okundu.

Yaklaşık 7.700 mil (12.400 km) mesafedeki uçuş, UPS'in şimdiye kadar işlettiği en uzun düzenli tarifeli uçuş ve uzun mesafede daha fazla yük getiren yeni 747-8'ler tarafından sağlanacak. Seferler; Salı’dan Cumartesi’ye kadar günlük uçuş olarak devam edecek. Yeni uçuş, UPS'in Hindistan Alt Kıtası Orta Doğu ve Afrika (ISMEA) bölgesinin merkezi olan Dubai'deki varlığını genişletme planının bir parçası olarak açıklandı.

GLOBAL TİCARET MERKEZİ

UPS International Başkanı Jim Barber, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Birleşik Arap Emirlikleri, ABD'nin 50 eyaletiyle ticaret yapmaktadır ve ABD'nin Orta Doğu'daki en büyük ihracat bölgesi haline gelmiştir. Global ticaret merkezi olarak Dubai'nin önemi her geçen gün artmaktadır ve şimdi küçük paket ekspres taşıma ve kargo hizmetlerimizle Kuzey ve Güney Amerika'dan bir gün daha hızlı bir şekilde buraya ulaşıyoruz. Bölgedeki Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer hızla gelişmekte olan sanayi ve ticaret sektörlerine erişen şirketler için büyüme potansiyeli çok yüksek. Yeni uçuşumuz, UPS’in, her gün dünyanın GSYİH'sinin yüzde üçünü taşıyan akıllı küresel lojistik ağının, artan uluslararası ticaret taleplerine sürekli olarak nasıl hizmet ettiği konusunda başka bir örnek."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor