Advert

Arı-Han 15 adet Volvo aldı

Nakliye ve depolama alanında hizmet veren Arı-Han Şirketler Grubu, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Volvo Trucks'tan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 15 adet çekiyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Arı-Han 15 adet Volvo aldı
Arı-Han 15 adet Volvo aldı Admin
Bu içerik 1015 kez okundu.

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Temsa İş Makinaları tarafından Arı-Han Şirketler Grubu'na satışı yapılan çekiciler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine firma ortaklarından Aziz Tatlı, Temsa İş Makinaları Güney Bölge Satış Yöneticisi Umut Şahin ve Servis Yöneticisi Cihan Kayan ile firma yetkilileri katıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Aziz Tatlı, "Firmamız, 1981 yılından bu yana gıda, beton, petrol, panel üretimi, mermer, cam, nakliye ve depolama sektörleri gibi çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor. Yeni aldığımız 15 adet Volvo Trucks FH çekici ile birlikte filomuzdaki araç sayımız 135’e yükseldi. Nakliye çözümleriyle Avrupa’dan Asya’ya kadar geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Firma olarak biz herşeyden önce müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve iyileştirilmesi noktasında hız kesmeden çalışıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti birinci sırada gelir. Bu doğrultuda da yatırımlarımıza devam ediyoruz" ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DHMİ Türkiye sınırlarını aştı
DHMİ Türkiye sınırlarını aştı
Hürjet'ler eğitim uçaklarında
Hürjet'ler eğitim uçaklarında
istanbul escort