Advert Advert
Advert

Şimtur Temsa'yı üçledi

Pamukkale Turizm bünyesinde 15 yıldır bireysel otobüsçülük hizmeti veren Şimtur Turizm, üçüncü Temsa aracı yatırımını yaptı. Şirket daha önce alınan bir Safir ve bir Maraton’un ardından bir Maraton otobüsü daha filosuna kattı.

Şimtur Temsa'yı üçledi
Şimtur Temsa'yı üçledi Admin
Bu içerik 10204 kez okundu.

Temsa, Türkiye’deki pazar liderliğini pekiştirecek yatırımlara devam ederken, yurt içindeki araç parkını genişletmeyi de sürdürüyor.  Temsa son olarak Pamukkale Turizm bünyesinde hizmet veren Şimtur Turizm ile satış anlaşması imzaladı.  Anlaşma kapsamında bir Maraton daha satın alan Şimtur Turizm filosuna toplam 3 Temsa aracı ekledi. Yeni otobüsü Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, firma sahibi Yılmaz Şimşek ve Şirket Müdürü Cevat Sevinç’e teslim etti.

KALİTE VE KONFOR BİRARADA

Firma sahibi Yılmaz Şimşek, “Bursa merkezli olarak 1998 yılından beri personel ve öğrenci taşımacılığı alanında faaliyet gösteriyoruz. Şu an filomuzda 60’ın üzerinde araç var.  Hedefimiz üst düzey teknolojik araçlarla filo sayımızı artırmak” dedi. İlk önce Prestij aldıklarını, daha sonra 2015 yılında Safir yatırımı ile devam ettiklerini açıklayan Yılmaz Şimşek şöyle devam etti: “Safir yatırımının ardından işletme sürecinde duyduğumuz memnuniyet ve Temsa Bölge Satış Yöneticilerinin de gösterdiği yakın ilgi ile yatırımımızı Temsa araçlar yönünde yapmaya karar verdik. Temsa’ya yatırım tercihlerimiz arasında rahatlık ve konfor düzeyinin yüksek olmasının yanı sıra satış sonrası hizmetten duyduğumuz büyük memnuniyet yer alıyor. Ayrıca yüksek teknolojik donanımı ve üst düzey sürüş güvenliği de araç yatırımında tercihimizde etken oldu.”

MÜŞTERİMİZİN YANINDAYIZ

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Pamukkale Turizm bünyesinde faaliyet gösteren Şimtur ile 2010 yılında tanıştık. Bugün firmaya ikinci Maraton’u ama totalde 3’üncü Temsa aracını teslim ediyoruz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetini karşılayabilmek ve satışları sürdürülebilir hale getirmek. Yeni Maraton aracımızın Şimtur ve Pamukkale Turizm’e hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor