Advert Advert
Advert

Aras ABD'den ödülle döndü

Aras Akademi bünyesinde hayata geçirilen İlk Adım Okulları, insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli ödül kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. Aras Kargo’ya ödülü ABD’nin Miami kentinde düzenlenen Brandon Hall Mükemmellik Ödülleri töreninde verildi.

Aras ABD'den ödülle döndü
Aras ABD'den ödülle döndü Admin
Bu içerik 1499 kez okundu.

Danışmanlık şirketi Brandon Hall tarafından 15’den fazla ülke ve 25’in üzerinde sektörden toplam 700 önemli firmanın katılımı ile bu yıl 23’üncüsü düzenlenen uluslararası Brandon Hall Mükemmellik Ödülleri, ABD’nin Miami kentinde düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi.

Aras Kargo’nun, çalışanlarının işe başlangıçtaki oryantasyon süreçlerini daha etkin kılmak amacıyla 3 yıl önce Aras Akademi bünyesinde hizmete soktuğu İlk Adım Okulları, “Öğrenmede Oyun ve Simülasyonların En İyi Kullanımı” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. İşe yeni başlayan çalışanların tüm süreçleri birebir deneyimleyerek, müşterilerine doğru ve daha kaliteli hizmet vermelerini sağlamak amacıyla ilk defa 2014 yılında uygulamaya başlanan İlk Adım Okulları, bu ödülle beraber uluslararası prestije sahip üçüncü ödülünü kazanmayı başardı.

ARASLAR DOĞRU YOLDA

"Sahip olduğumuz yerel bilgi birikimi ve küresel perspektifimiz doğrultusunda hayata geçirdiğimiz birçok yeni uygulama ile kargo sektörünün öncüsü olmayı sürdürüyoruz" Aras Kargo Genel Müdürü Hikmet Nuri Bulduk, konuya ilişkin şöyle konuştu: "Amacımız tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirip kurum kültürümüzü daha da sağlamlaştırmak. Bu sayede çalışanlarımızın aidiyet duygusunu da geliştirmeyi hedefliyoruz. Her bir okulda haftada ortalama 20-25 kişi eğitim görüyor. Oryantasyon süresince çalışanlara teknik bilgilerin yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği konularında da eğitimler veriliyor. Şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da olmak üzere 4 büyük şehirde bulunan Aras Kargo İlk Adım Okulları’nın yenilerinin de açılması planlanıyor. Brandon Hall Mükemmellik Ödülleri kapsamında bu yıl Öğrenmede Oyun ve Simülasyonların En İyi Kullanımı kategorisinde gümüş ödüle değer görülmemiz doğru yolda olduğumuzun göstergesi. Bu açından bizim için mutluluk ve gurur vericidir."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor