Advert

Akbulut Volvo sayısını 40'a yükseltti

İstanbul merkezli Akbulut Nakliyat, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Volvo Trucks'tan yana yaptı. Firma, siparişini verdiği 7 adet Volvo FH çekiciyi teslim alarak filosunu genişletti.

Akbulut Volvo sayısını 40'a yükseltti
Akbulut Volvo sayısını 40'a yükseltti Admin
Bu içerik 5556 kez okundu.

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Temsa İş Makinaları tarafından Akbulut Nakliyat’a satışı yapılan çekiciler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Yeni alınan 7 adet çekici ile birlikte Akbulut Nakliyat’ın filosundaki Volvo marka araç sayısı 40'ü yükseldi. Düzenlenen araç teslim törenine Volvo Trucks Kilit Müşteriler Müdürü Bora Gür ve Akbulut Nakliyat firmasının şirket ortaklarından Yusuf İlboğa ile firma yetkilileri katıldı.

Yusuf İlboğa, "Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmeyi ilke edindik. Bu doğrultuda çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kalite anlayışı, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ile iş ortaklarına değer katmayı hedefliyoruz. Filomuzu genişletmek için güvenilir, çevre dostu Volvo çekiciler bu hedefimiz doğrultusunda aldığımız bir karar."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı