Advert

TÜRSAB seçimleri: Dejavu 2015=2018

Uzun seyahatlerim nedeni ile uzak kaldığım TÜRSAB seçimleri son koşularına ancak yetişebildim. Öncelikle Başkan adaylığını açıklayan Değerli dostumuz Çetin Gürcün'ü gönülden tebrik eder, başarılar dilerim. Başaran Ulusoy ve ekibini temsil edebilecek en uygun 2 adaydan biriydi Çetin Gürcün.

TÜRSAB seçimleri: Dejavu 2015=2018
TÜRSAB seçimleri: Dejavu 2015=2018 Admin
Bu içerik 1859 kez okundu.

Seçilirse de bayrak yarışçıları gibi aynı kulvardan yoluna devam edeceğinden eminim. Ayrıca dünyaya entegre kişiliği ile çok daha başarılı ve global bir yönetim göstereceğinden şüphem yok..Başaran Ulusoy'a tepki nedeni ile muhalefete kayan oyları da geri alacağını hesap edersek Çetin Gürcün'ün seçilme şansının daha da arttığını düşünebiliriz.

Gelelim muhalefet cephesine; Firuz Bağlıkaya ile Hasan Erdem birlikte hareket ediyor. Bildiğim kadarı ile Emin Çakmak ile henüz birleşme için net bir adım atılmadı. Bu durumda çok net gözüküyor ki, Emin Çakmak'da muhalefet içerisinde hareket ederse, Firuz Bağlıkaya liderliğinde veya dönüşümlü başkanlık şartı ile bu seçim yüzde 100 kazanır. Eğer yine bir aksilik çıkar muhalefet birleşmez ise seçimi yüzde 100 Çetin Gürcün alır. "Dejavu 2015 = 2018"

Bir başka şeye de yüzde 100 eminim. Şimdi Firuz Bağlıkaya'ya sorsanız yüzde 100 seçim bizim diyecektir. Emin Çakmak'a sorsanız o da seçim yüzde 100 bizim diyecektir. Çünkü birlikte hareket ettikleri gönül arkadaşları veya profesyoneller bunu onlara inandırıyorlar, onlar da inandırmak zorundalar. Hatta dönem içerisinde TÜRSAB ile birlikte birçok ortak projeye imza atan  Emin Çakmak, fikirlerini kabul ettirebilirse, Çetin Gürcün ile bir birlikteliğe giderek umulmadık bir zafer elde edebilirler. Bekleyelim görelim.

Cem Polatoğlu
Andiamo

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı