Advert

Isuzu da değişim zamanı

Türkiye’de ticari araçlar konusunda en yaygın servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, 63 ilden 103 yetkili servisinin temsilcileri ile Kıbrıs’ta bir araya geldi. 2018 yılı hedeflerinin belirlendiği toplantıda Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, 2018 yılının Isuzu için değişim yılı olduğunu açıkladı.

Isuzu da değişim zamanı
Isuzu da değişim zamanı Admin
Bu içerik 3592 kez okundu.

Ticari araçlar kategorisinde Türkiye’nin en yaygın servis ağına sahip olan ve başarılı yapılanmasıyla tüm Isuzu kullanıcılarına güvenilir ve kaliteli hizmet veren Anadolu Isuzu yetkili servisleri, Kıbrıs’ta bir araya geldi. Hem motivasyon için hem de 2018 hedeflerini belirlemek üzere bir araya gelen 63 ilden 103 yetkili servis yetkilisi, yoğun geçen programla Anadolu Isuzu marka çatısı altında büyük önem taşıyan Satış Sonrası Hizmetleri kapsamında Yetkili servis standart ve kriterleri konusunda bilgilendirildi.

“Şimdi Değişim Zamanı” mottosuyla düzenlenen yetkili servis toplantısında, 2017 yılındaki başarılar, 2018 için agresif büyüme hedefleri, yeni uygulamaya alınan servis ve yedek parça programları anlatıldı. Anadolu Isuzu yeni prim sistemini, yeni servis çalışanları ödül programını, daha güçlü ANT yedek parça gamı ile ilgili çalışmalarını, yenilikçi eğitimlerini ve toptancı yedek parça bayilik sistemi ile farklı satış kanallarına açılımını Kıbrıs’ta düzenlenen bu toplantıda duyurdu. Kıbrıs’taki yetkili servisler toplantısında Isuzu kullanıcılarıyla olan iletişim ağının daha da genişlemesi gerekliliğini belirten Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan “Isuzu Yetkili Servislerine daha fazla araç girişi, müşterilerle daha güçlü bir diyalog, baştan aşağıya yeni bir çağrı merkezi, 7 gün 24 saat hizmet ve doğrudan yol yardım desteği gibi konular 2018 yılında satış sonrası hedeflerimizin ve başarılarımızın temelini oluşturacak” dedi.

Isuzu Novociti modelinin 2017 yılında sektördeki başarılarına dikkat çeken Tuğrul Arıkan, şöyle devam etti: “2018 yılında alçak tabanlı, ödüllü yeni tasarıma sahip ve düşük işletim maliyetleriyle kullanıcısına değer katan iddialı Isuzu Novociti Life modelimizi satışa sunacağız. Bu araç lansmanında siz yetkili servislerimizin güçlü, proaktif desteği ve inancıyla başarıya ulaşacağız.” Tören sonunda Anadolu Isuzu çatısı altında 10'uncu, 15'inci, 25'inci ve 30'uncu yıllarını dolduran yetkili servisler ile 2017 yılında üstün performanslarıyla başarılı bir yıl geçiren yetkili servislere plaketleri takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı