Advert

Bağcı Antrepo 15 adet Ford Trucks aldı

Gümrüklü antrepo, gıda dağıtım alanında faaliyet gösteren, Bursa Gemlik bölgesinin köklü şirketlerinden Bağcı Antrepo, filosunu 15 adet Ford Trucks 1842T çekici ile genişletti.

Bağcı Antrepo 15 adet Ford Trucks aldı
Bağcı Antrepo 15 adet Ford Trucks aldı Admin
Bu içerik 5155 kez okundu.

Ford Truck yetkili satıcısı Erdeğer Otomotiv tarafından Bağcı Antrepo'ya satışı yapılan 15 adet çekici, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Bağcı Antrepo Genel Müdürü Can Sinan Mermut, şirket yetkilileri Tansu Kutlu ve Erkem Çilingir ile Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Mete İnceer katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Erdeğer Otomotiv'den ise Genel Müdür Tunç Ertaş ile satış yetkilileri Korkut Karakaya ve Turgay Deniz de hazır bulundu.

RAKİPLERİNE GÖRE AVANTAJLI

Ford Trucks çekici modellerinde 480 PS'lik motorun verimliliğinin yüzde 8.5'e varan yakıt tasarrufu ile artırıldığı, bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan yol testleri ile kanıtlandı. Ford Trucks Çekici Serisi yüzde 20 daha yüksek torkun yanı sıra, iki katına çıkartılan bakım aralığı sayesinde yüzde 25 daha düşük işletme maliyetleri sunmayı da başarıyor. Çekici serisinde sunulan 120 bin km’ye kadar uzatılmış bakım aralığı ile müşteriler, lojistik sektöründeki en rekabetçi bakım aralığı avantajına sahip oluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı