Advert
Advert

Cembey Nakliyat 4 adet çekici aldı

Lojistik firmalarından Cembey Nakliyat, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Man'dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 4 adet TGS 18.460 BLS 4X2 çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Cembey Nakliyat 4 adet çekici aldı
Cembey Nakliyat 4 adet çekici aldı Admin
Bu içerik 7562 kez okundu.

Man Bayii Şensan Otomotiv tarafından Cembey Nakliyat'a satışı yapılan çekiciler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Cembey Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Saraç, Man Kamyon Satış Uzmanı Nurettin Aktemur ile firma yetkilileri katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Şensan Otomotiv'den ise Murat Karadeniz hazır bulundu.

Yeni araç alımında Man'ı tercih etmelerini Süleyman Saraç, şu sözlerle açıkladı: “Bu modelin en belirgin özelliklerinden bir kaçı da; en hafif araç olmasının yanı sıra az yakıt tüketimi ve zorlu şartlarda gösterdiği yüksek performanstır. Sağladığı tüm bu avantajlar, tercihlerimizi Man’dan yana kullanmamızı sağladı. Bununla birlikte, yaygın satış sonrası hizmetler ağı, sunulan finansal çözümler ve daha birçok ayrıcalıklar ile Man, müşterilerini her açıdan düşünen bir marka. Araçlarımız, en zorlu koşullarda dahi üstün niteliklerini eksiksiz sergileyecek şekilde üretiliyor. En zorlu coğrafyalarda, tüm hava koşullarında üstün performanslar sergileyen Man araçları, aynı başarılı performansı düşük yakıt tüketiminde de sergiliyor.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yusuf Demir     2018-03-14 Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız, bol kazançlar dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu