Advert Advert
Advert

Kayseri Şeker 15 adet krone aladı

Kayseri Şeker Fabrikası’nın taşımacılık şirketi Panpet Petrol Taşımacılık, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Krone'den yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 15 adet treyleri teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Kayseri Şeker 15 adet krone aladı
Kayseri Şeker 15 adet krone aladı Admin
Bu içerik 3142 kez okundu.

Krone tarafından Panpet Petrol Taşımacılık’a satışı yapılan 15 adet Profi Liner treylerler, Kayseri Şeker Fabrikası’nda düzenlenen törenle teslim edildi. Düzenlenen araç teslim törenine Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer ve Panpet Petrol Taşımacılık Şirket Müdürü İnanç Kızılyazı ile Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün katıldı.

BU İŞTEN HERKES MEMNUN

Panpet, teslim aldığı 15 adet Krone Profi Liner ile birlikte filosundaki tenteli araç sayısını 32’ye çıkartırken, Panpet’in kurulduğundan beri yaptığı 4'üncü treyler yatırımında yine Krone’yi tercih etmesi dikkat çekti.  Filo yaşının 2 olduğunu ve tüm yatırımı kendi öz kaynaklarıyla finanse ettiklerini aktaran Kooperatif Başkanı Hüseyin Akay, “Kayseri Şeker Fabrikası olarak Türkiye’nin en doğru yönetilen şeker fabrikalarından bir tanesiyiz. Özverili çalışanlarımıza, çiftçilerimize ve yöneticilerimize teşekkür etmek istiyorum. Panpet’in yaptığı yeni yatırımla birlikte Kayseri Şeker Fabrikası uygun şartlar olduğu takdirde büyümeyi hedeflemektedir. Değerli iş ortağımız Krone Türkiye’nin CEO’su Rıza Akgün’ü de bugün burada ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Panpet şirketimiz kurulduğu günden beri 4'üncü kez treyler alımı gerçekleştiriyor ve bu yatırımda yine Krone’yi tercih ettik. Bu bir memnuniyetin ifadesidir” dedi.

GELECEĞİN GÜÇLÜ ORTAKLARI

Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün ise şöyle konuştu: “Krone’nin Almanya’daki 5 büyük fabrikası dışındaki tek üretim tesisi İzmir/Tire’deki fabrikamızdır. Tire’deki fabrikamızı Panpet’in yöneticileri gelip görme fırsatı buldu. Daha önceki 3 alımlarında olduğu gibi bu alımlarında da yine Krone’yi tercih edip, Kayseri’nin şekerini bize emanet ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bu gibi saygın ortaklıklar arttığı müddetçe geleceğin güçlü Türkiye’sine olan inancımız da artmaktadır. Bugün bu törenle teslim edilen 15 adet Krone treylerin, Panpet’e, tüm Kayseri’ye ve Türkiye’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor