Advert Advert
Advert

OLEV yatırımla büyüyor

Dünyanın en büyük melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum’un Türkiye ayağı Keiretsu Forum Türkiye, mobil uygulama üzerinden VIP araç çağırma hizmeti sunan yerli girişim OLEV’e yatırım yaptı. Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Esra Talu, “2017’de 10 milyon TL olarak gerçekleşen yatırım rakamlarımızı 2018’de en az 1.5 katına çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

OLEV yatırımla büyüyor
OLEV yatırımla büyüyor Admin
Bu içerik 3240 kez okundu.

Keiretsu Forum Türkiye, mobil uygulama üzerinden VIP araç çağırma hizmeti sunan yerli girişim OLEV’e yatırım yaptı. Keiretsu üyelerinin daha çok teknoloji ve inovasyon içeren startuplara yatırımlar gerçekleştirdiğini söyleyen Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Esra Talu, “2013’ten beri Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcıları, Türkiye’deki melek yatırım ortalamasının çok üzerinde bir performans sergilemektedirler. 2017’de 10 milyon TL olarak gerçekleşen yatırım rakamlarımızı 2018’de en az 1.5 katına çıkarmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Şehir içinde adresten adrese ulaşım alanında ilk yerli uygulamalardan biri olan OLEV, kurumsal taşımacılık pazarındaki faaliyetlerine Keiretsu Forum Türkiye yatırımlarıyla ağırlık veriyor. Taksi fişlerinin kaybolma, tutar tespiti, muhasebesel iş yükü sorunlarını geride bırakabilmek için OLEV Pro hizmetini hayata geçirerek kurumsal alanda güvenli taşımacılığı sağlayan OLEV,  Keiretsu Forum Türkiye’den aldığı yeni yatırımla bu alanda liderliği hedefliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü