Advert

Advert

İTO seçimlerinde TOFED TÜRSAB'la

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED), TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Sektörün gelişerek büyüyeceğine inançlarının tam olduğunu dile getiren TOFED heyeti, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve ekibine yeni dönemde başarılar diledi.

İTO seçimlerinde TOFED TÜRSAB'la
İTO seçimlerinde TOFED TÜRSAB'la Admin
Bu içerik 3186 kez okundu.

Başkan Birol Özcan, Genel Sekreter Mevlüt İlgin, UATOD Başkanı Mehmet Erdoğan, ULOD Başkanı Hasan Yüksel Kurnaz ile TURODER Başkanı Adnan Değirmenci’den oluşan TOFED Heyeti, TÜRSAB Başkan Firuz Bağlıkaya ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Canatan’ı ziyaret etti.

TÜRSAB Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette TOFED Heyeti, Başkan Bağlıkaya ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletti. İki kurumun, çalışmalarında iş birliği ile ilerlemesinin öneminin vurgulandığı görüşmede, yaklaşan İTO 23 No’lu Meslek Komitesi Seçimleri’ne ilişkin ise ortak çalışma üzerinde görüş alışverişi sağlandı. Ayrıca, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TOFED adına Başkan Birol Özcan’a TÜRSAB tarafından hazırlanan hediyeyi takdim etti. Ardından TOFED Heyeti, teşekkür ve başarı dileklerini ileterek görüşmeyi sonlandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oda Başkanı Ovacık Ankara'yı mesken tuttu
Oda Başkanı Ovacık Ankara'yı mesken tuttu
Scania, ithal pazarın lideri
Scania, ithal pazarın lideri