Advert

Yılmaz: ÖHO'nun sorunlarını bize iletmediler

Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, 2.5 milyon üyesi bulunan İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (İSTESOB) Başkanı Faik Yılmaz'ı ziyaret etti. Başkan Yılmaz, "Bir önceki Oda Yönetimi bize özel halk otobüs esnafının sorunlarını iletmedi. Bu yüzden çözüme yönelik bir çalışmamız olmadı" dedi.

Yılmaz: ÖHO'nun sorunlarını bize iletmediler
Yılmaz: ÖHO'nun sorunlarını bize iletmediler Admin
Bu içerik 7557 kez okundu.

Mazbatasını alarak göreve başlayan İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, ilk ziyaretini bağlı bulunduğu İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz’a yaparak yeni çalışma döneminde kurum ve kuruluşlar ile daha güçlü iş birliği, diyalog ve iletişim içinde olacaklarını gösterdi. Oda Başkanı Göksel Ovacık, yakın ilgi gösteren Birlik Başkanı Faik Yılmaz’a teşekkür ederek yeni çalışma döneminde Birlik ile sorunların çözümü için iş birliği ve diyalog içinde çalışma yapacaklarını söyledi.

ULAŞIM SEKTÖRÜNE DESTEK

İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, seçimin ardından oda yönetiminin ilk ziyaretini Birliğe yapılmasından dolayı çok memnun olduğunu belirtti. Oda Başkanı Göksel Ovacık nezdinde yeni yönetim kurulunu tebrik eden Başkan Yılmaz, Birliğin esnafın evi olduğunu dile getirdi. Başkan Faik Yılmaz, "Sorunları birlikte çözeriz. Çünkü biz çok büyük bir aileyiz. Esnafımız ticari hayatın bel kemiği, ekonominin temel taşıdır. Hem toplu ulaşım sektörünün, hem de ulaşım sektörünün sorunlarına çözüm bulmak için istişare içinde olacağız. Sizler ile iletişim içinde olacağız. Birlik sizlerindir, burası sizin evinizdir. Hem Cumhurbaşkanlığı düzeyinde, hem hükümet düzeyinde, hem belediye düzeyinde hem de, Ankara Esnaf kurumları düzeyinde birlikte hareket edeceğiz. Biz birlikte güçlüyüz, hep birlikte sorunları çözeceğiz ve üstesinden geleceğiz. Daha evvelki dönemlerde bizlere sorunlar iletilmiyordu. Bu yüzden çözüme yönelik bir çalışma olmuyordu. Bizimle birlikte hareket edilirse, çözüm bulunur. Kim bizimle işbirliği yaparsa, bizlerin de ona desteği tam olur" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CMS ihracatta rekor kırdı
CMS ihracatta rekor kırdı
EuroTürk 12 adet treyler aldı
EuroTürk 12 adet treyler aldı