Advert Advert
Advert

Schmitz bölge müdürü olarak Schacht'ı atadı

Alman treyler üreticisi Schmitz Cargobull AG’nin Romanya'daki şirketine Roland W. Schacht genel müdür olarak atandı. Roland W. Schacht, Romanya başta olmak üzere Yunanistan, Kıbrıs ve Moldova'daki satış operasyonlarından sorumlu olacak.

Schmitz bölge müdürü olarak Schacht'ı atadı
Schmitz bölge müdürü olarak Schacht'ı atadı Admin
Bu içerik 1740 kez okundu.

Schmitz Cargobull AG Satış Direktörü Boris Billich, “Roland W. Schacht, nakliye ve ticari araç endüstrisi alanında uzmandır. Onun kendine has satış ve yönetim beceri bilgisi ile bölgedeki ekibimizin alanında daha da uzmanlaşacağına inancımız tamdır” dedi.

Otomotiv sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Schacht, kariyerine pazarlama ve yönetim odaklı olarak başladı. Birçok başarılı çok uluslu şirket için lider rollerde çalıştı. Schmitz Cargobull'a Romanya, Yunanistan, Kıbrıs ve Moldova Cumhuriyeti Genel Müdürü olarak katılmadan önce Schacht, MAN Truck & Bus Doğu Avrupa / BDT'de lider konumda bulundu.

BAŞARI EKİP İŞİDİR

Schmitz Cargobull, Avrupa'nın önde gelen yarı-römork, kamyon gövdeleri ve ısı kontrollü yük, genel kargo ve dökme mallar için treyler üreticisi ve yarı römork sektöründe% 50'den fazla pazar payıyla Romanya pazarında lider konumdadır. Schacht bu konumu daha da güçlendirmeye odaklanacak. Roland W. Schacht, “Schmitz Cargobull’un Romanya'daki başarısının müşterilerimizin memnuniyetine, takım performansımıza ve kurulacak ortaklıklara bağlı olduğuna ikna oldum. Hedefim, ekibimle birlikte Schmitz Cargobull başarı öyküsünü yazmaya devam etmektir” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü