Advert

Isuzu'nun başarılı ekibi Japonya'da

Türkiye’de ticari araçlar konusunda en yaygın servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, 103 servisi arasında yarışma düzenledi. Yarışmada derece yapan 15 yetkili servis elemanı, Japonya seyahati ile ödüllendirildi.

Isuzu'nun başarılı ekibi Japonya'da
Isuzu'nun başarılı ekibi Japonya'da Admin
Bu içerik 1503 kez okundu.

Otomotiv sektörünün ilk Türk-Japon ortaklığına sahip firması Anadolu Isuzu, 2017 yılı boyunca orijinal yedek parça alımlarını en çok artıran, servis denetim performans puanları yüksek olan, müşteri memnuniyetinin, teknik bilgi ve becerinin en yüksek olduğu yetkili servislerini Japonya Seyahati ile ödüllendirdi. 12 farklı şehirde faaliyet gösteren toplam 15 farklı yetkili servis temsilcisinin katılım gösterdiği ödül seyahati, Tokyo’da gerçekleştirildi.

5 GÜNLÜK TATİL

Teknisyenler, Isuzu’nun Tokyo’daki üretim tesislerini ilk kez yakından gördü. Isuzu Müzesi, Japonya’daki Isuzu Servisleri ve Isuzu Genel Merkezine de bir ziyarette bulunan kazananlar, Japon kalite standartlarını yerinde inceleme fırsatında buldu. Anadolu Isuzu Yetkili servisleri, Isuzu Japonya tarafından da takdir belgesi ile onurlandırıldı. Japonya seyahatinin ikinci kısmında ise Tokyo’nun haricinde Kyoto şehrinde çeşitli tapınaklar, tarihi ve turistik mekânlar gezilirken, Osaka’da ise Universal Studios ziyaret edildi. Kazananlar, 5 günlük Japonya seyahati boyunca Japonya’yı, Japon kültürünü ve Isuzu’yu yakından tanıma fırsatı bularak markanın kurumsal yapısını yakından görme şansını elde etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı