Advert
Advert

Ford Trucks şimdi Rusya'da daha güçlendi

Türkiye'den Avrupa başta olmak üzere Orta Doğu, Afrika ve Türkî Cumhuriyetleri'ne açılan Ford Trucks, bu alanda adında söz ettirmeye devam ediyor. Rusya’da Turbotrucks şirketiyle iş birliği anlaşması imzalayan Ford Trucks, bölgedeki varlığını daha da güçlendirdi.

Ford Trucks şimdi Rusya'da daha güçlendi
Ford Trucks şimdi Rusya'da daha güçlendi Admin
Bu içerik 1986 kez okundu.

Ford Trucks’ın, Rusya’da geniş bir ağa sahip olan Turbotrucks ile yaptığı iş birliği, Swissotel Hotel Moskova’da düzenlenen bir basın toplantısı ile duyuruldu. Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan ve Ford Trucks İhracat Pazarları Direktörü Emrah Duman’ın yanı sıra Turbotrucks Genel Müdürü Serge Van Hulle’nin katıldığı toplantıda, ayrıca Hoet Ailesi ve Ackermans&Van Haaren Yatırım Şirketi hissedarları ile Global CEO’su Piet Wauters hazır bulundu. Ford Trucks, Rusya’daki tek yetkili distribütörü olan Turbotrucks’ın geniş ağından yararlanarak  müşterilerine satış, satış sonrası, yedek parça ve ikinci el kamyon satışı hizmetleri sunacak.

Turbotrucks ile kurulan güçlü iş birliğini geleceğe taşıyacaklarını belirten Ford Trucks İhracat Pazarları Direktörü Emrah Duman,  “Bu iş birliği, Rusya'daki dağıtım stratejimizi yeniden yapılandırmamızı, ayrıca satış ve satış sonrası ağımızı hızla genişletmemizi ve Rusya genelinde yedek parça dağıtımı konusunda önemli gelişme kaydetmemizi sağlayacak” dedi.

MÜŞTERİYE DAHA YAKIN

Emrah Duman, şöyle konuştu: “İlk görüşmemizden itibaren aynı iş vizyonunu ve DNA'yı paylaştığımızı gördüğümüz  Turbotrucks ile kurduğumuz iş ortaklığını geleceğe taşıyacağımızı biliyoruz. Bu iş birliği, Rusya'daki dağıtım stratejimizi yeniden yapılandırmamızı, ayrıca satış ve satış sonrası ağımızı hızla genişletmemizi ve Rusya genelinde yedek parça dağıtımı konusunda önemli gelişme kaydetmemizi sağlayacak. Yeni iş ortağımız Turbotrucks ile satış, servis ve yedek parça odaklı özel tesisler aracılığıyla en yüksek düzeyde müşteri hizmeti ve rekabetçi satış sonrası hizmet çözümleri sunmaya kararlıyız. Turbotrucks ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyuyor ve markamızı Rusya'da en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu