Advert
Advert

Tırsan nakliyecileri bir araya getirdi

Bolu ve Düzce merkezli nakliye firmaları, Tırsan'ın davetlisi olarak Bolu’da düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, 170 nakliyecinin katıldı yemekte, şirketin 2017 yılı değerlendirmesini yaparak 2018 yılı yatırımları hakkında bilgi verdi.

Tırsan nakliyecileri bir araya getirdi
Tırsan nakliyecileri bir araya getirdi Admin
Bu içerik 5798 kez okundu.

Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle her zaman nakliyecilerin önünü açan ve yeni fırsatlar sunan Tırsan, düzenli olarak gerçekleştirdiği nakliyeci buluşmalarına Bolu ve Düzce’de devam etti. Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya, UND Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kaya, ARKAS Sigorta Genel Müdürü Özlen Çetiner gibi sektörün önde gelen iş adamları da eşlik etti. 170 kişinin katılım gösterdiği toplantıda bölge nakliyecilerine sektörün geleceği, yeni teknolojiler, yeni ürünler ve Ar-Ge merkezleri hakkında bilgiler verildi. Ayrıca ziyaretçiler Tırsan’ın yüksek taşıma kapasitesi, verimlilik ve düşük işletme maliyeti sunan Tenteli perdeli SCS X+ aracını detaylı olarak inceleme fırsatı buldu.

FIRSATLAR ÜLKESİ

Türkiye’nin birçok fırsat barındırdığını vurgulayan Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “İhracatımız son 3 yıldır sürekli olarak artıyor ve büyümesini sürdürüyor. Bazı bölgelerde taşımacılık sektöründe birtakım zorluklar yaşanıyor. Fakat yine de bu bölgeler her dönemde bizim için büyüme konusunda çok önemli avantajlar sağlıyor. Örneğin Rusya’da taşımacılık sektörüne ciddi oranda fırsatlar sunuluyor. İlk başta büyük zorluklar yaşadığımız Rusya pazarında şirket olarak bölgeyi yakından takip ettik ve 2012’de Tula’da güçlü bir altyapıya sahip olan fabrikamızı açtık. Bugün, bu fabrikada Rusya koşullarında kanıtlanmış ürünlerimizi üreterek farkındalık yaratıyoruz. Hemen arkasından Kazakistan, Türkmenistan, sonrasında ise Özbekistan’da önemli projeler gerçekleştiriliyor. Biz de 41 yıldır sektöre öncülük eden lider bir şirket olarak bu fırsatları değerlendirmeyi sürdürüyoruz” dedi.

10 BİN ARAÇ ÜRETECEK

Nakliyecilerle olan ilişkilerinin her geçen gün daha da kuvvetlendiğini belirten Çetin Nuhoğlu, “Bugün hem siz değerli dostlarımızla bir araya gelmekten hem de eski günleri konuşma fırsatı bulmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tırsan olarak 41 yıldır aralıksız olarak sektörün lideriyiz ve gurur verici işler yapıyoruz. Bu sene de kendimizden emin bir şekilde ilerleyerek 10 bin araç üreteceğiz. Bunlardan 7 bin 500 tanesi Almanya ihracatına yönelik olacak. Yılın ilk 3 ayında toplam bin 913 ihracat gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra geçen yıl Almanya’daki ikinci fabrikamızı hizmete sunduk. Şu anda hem Goch hem de Ulm’de iki fabrikamızla tüketicilerimizle buluşuyoruz. Ayrıca Hollanda, Fransa, İtalya ve İngiltere’de de satış şirketlerimiz ve kanallarımız bulunuyor. Rusya’da ise 2012’de büyük bir fabrika açılışı gerçekleştirdik, şu anda 1.000’in üzerinde treyler satıyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu