evden eve nakliyat

Advert Advert
Advert

Canmar parsiyelde ilerliyor

Lojistik firması Canmar Uluslararası Nakliyat, 2017 Mayıs ayında yaptığı 7 milyon TL'lik depo yatırımıyla 2018'de yüzde 30 büyüme hedefliyor. Şirket ayrıca 500 bin Euro'luk yatırımla araç filosunu yüzde 20 büyüterek, İzmir'den Almanya'ya parsiyel taşımalarda söz sahibi olacak.

Canmar parsiyelde ilerliyor
Canmar parsiyelde ilerliyor Admin
Bu içerik 2504 kez okundu.

Canmar Uluslararası Nakliyat'ın sahibi Mehmet Çelikcan, 1978 yılında kurulmuş uluslararası nakliye şirketi olduklarını ve 30 araçlık filoya ek olarak, 7 milyon TL yatırımla 2 bin 500 metrekarelik lojistik depo yatırımı yaptıklarını, 8 bin metrekare de açık depolama alanı olduğunu söyledi.

Yılın ilk aylarını yüksek ciro artışıyla geçirdiklerini belirten Çelikcan, “2017'yi 2 milyon Euro'luk ciroyla, yüzde 30 büyümeyle kapattık. 2018'de filomuza 500 bin euroluk yatırımla beş yeni araç ekleyerek, taşıma kapasitemizi yüzde 20 artırdık. Depo yatırımımız karlılığımızı artırıyor. Yaptığımız bu yatırımlarla bu yıl da yüzde 30 büyüme hedefliyoruz” diye konuştu.

TEKNOLOJİYE ÖNEM VERİYOR

Depolama alanında akıllı teknoloji yatırımı yaptıklarını ifade eden Çelikcan, şöyle devam etti: “Teknoloji yatırımımız 1 milyon TL oldu. Teknolojiye önem veriyor ve bu noktada çalışmalar da yapıyoruz. 2019'da depomuzda kapasite artırımı yapacağız. Almanya'da iç dağıtım ağımızı genişleteceğiz. Taşıma kapasitemiz 500 ton. Bizim için Almanya'ya parsiyel taşıması çok önemli. Kurulduğumuz günden beri çalıştığımız bir pazar. Almanya taşımasında, İzmir'de birinciliğe oynuyoruz. Almanya'da bölgesel olarak yeni hedefler belirledik. İç dağıtım ağını, acentelerimiz üzerinden genişleteceğiz. Benelux ülkelerinden toplamalarımızı Almanya'daki anlaşmaları depolarımızda yapıp, o hattı içimize katacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yusuf Demir     2018-05-14 Başarılarınızın devamını dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü