Advert
Advert

Purtuloğlu AKP ile Meclis yolunda

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Hizmet Sektörü Başkanı İsmail Purtuloğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden adaylığını açıkladı. Purtuloğlu, 24 Haziran'da yapılacak genel seçimlere İstanbul 2'inci bölgeden girecek.

Purtuloğlu AKP ile Meclis yolunda
Purtuloğlu AKP ile Meclis yolunda Admin
Bu içerik 16691 kez okundu.

Milletvekili adaylığını açıklayarak çalışmaların startını veren ASKON Hizmet Sektörü Başkanı İsmail Purtuloğlu, "Halka hizmet, hakka hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında İstanbul halkına hizmet etmeyi sabırsızla beklediğini dile getiren Başkan İsmail Purtuloğlu, şöyle konuştu: "37 yıldır İstanbul'da özel halk otobüs işletmeciliği yapmaktayız. Yine bunun yanında aile şirketimiz olan Ulaşım Şirketler Grubu çatısı altında sigorta ve kuyumculuk sektörlerine yönelik ticari faaliyetlerimiz devam ediyor. Yaklaşık 2 yıldır da ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşu ASKON'da da Hizmet Sektör Başkanlığı görevini yürütmekteyim. 16 yıldır da Adalet ve Kalkınma Partisi'nin çeşitli kademelerinde görev alarak partime ve halkıma hizmet ettim ve etmeye de devam edeceğim. Milletvekili olarak TBMM çatısı altına girmem durumunda ise başta mensubu olduğum ASKON ile birlikte özel halk otobüs işletmecilerinin sorunlarına çözüm yolları aramak için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde çalışmalar gerçekleştireceğim. Her şeyden önemlisi meclise özel halk otobüsçülerinin yaşadığı sorunlara çözüm aramak için gidiyorum. İstanbul'daki özel halk otobüs işletmecileri ile çıktığım bu yolun ülkemize ve sektörümüze hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Rıfat Arslan     2018-04-27 hayırlı uğurlu olsun. istanbul halk otobüsçü sorunlarını bilen ve bu sorunlara bir çözüm getirecek gerçekten birilerine ihtiyacımız var. Bu da sayın ismail Purtuloğlu'dan daha iyisi olamaz.
Fikri Bostancı     2018-04-27 Ismail bey tam yerini bulmuşun yakışır sana
Süleyman Akyasan     2018-04-27 Hayırlı olsun Allah utandırmasın İnşaAllah
Şeref Kurtarmış     2018-04-27 İsmail beye hayırlı olsun herzaman arkasındayız başarılar dilerim.
Şuayip Toptan     2018-04-27 Yakışır kardeşime başarılar diliyorum
Hedyetullah Şimşek     2018-04-27 Başarılar sektöre fayda sağlayağacının inancındayım hayırlı olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu