Advert

Etika 2017'nin sahibi Sertrans

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde lojistik hizmetler veren Sertans Logistics, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından bu yıl 6’ıncısı düzenlenen ETİKA 2017 Türkiye’nin En Etik Şirketleri çalışması kapsamında ödüle layık görüldü.

Etika 2017'nin sahibi Sertrans
Etika 2017'nin sahibi Sertrans Admin
Bu içerik 5827 kez okundu.

Lojistik hizmetleri faaliyetlerinin yürüten Sertrans Logistics, Türkiye'de etik bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kurulan EDMER tarafından düzenlenen Etika 2017 Türkiye Etik Ödülleri'nde en etik şirketler arasında yer alarak ödüle layık görüldü. İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü’nde yapılan törende, ödülü şirket adına Operasyon Direktörü Ayşe Gezer Akalın aldı.

KARŞILIKLI GÜVEN

Akalın, “Etik olma, güvenilir olma, şeffaf olma bizim olmazsa olmaz prensiplerimiz arasında yer alıyor. Gerek ulusal, gerekse de uluslararası müşterilerimiz nezdinde layık olduğumuz konuma ulaşmış durumdadır. Biz sadece müşteri ihtiyacına göre şekillenen, en yüksek kalitede, en hızlı hizmeti vererek değil, aynı zamanda bu hizmetleri etik ilkelerden ayrılmadan, müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güvene sadık kalarak ve şeffaflık ilkesiyle yerine getirerek de müşteri algısı açısından en yüksek mertebede yer almakta, farkımızı bu açıdan da ortaya koyuyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otokar bayi halkasına Cansın'ı ekledi
Otokar bayi halkasına Cansın'ı ekledi
Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti
Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti
mersin escort bayan