Advert
Advert

Ceva, İsviçre'de borsaya açıldı

Tedarik zinciri yönetim şirketlerinden Ceva Lojistik, İsviçre SIX Borsası’nda hisselerini halka açtı. Borsadaki ilk işlem günü, Ceva Lojistik CEO’su Xavier Urbain, SIX ve Ceva yöneticileri günün başında geleneksel çanı çalarak kutladı.

Ceva, İsviçre'de borsaya açıldı
Ceva, İsviçre'de borsaya açıldı Admin
Bu içerik 6807 kez okundu.

Ceva Lojistik CEO’su Xavier Urbain çan çalma töreninde, “Temelinde şirketin son dört yılda yaşadığı dönüşüm yatan bu yeni çağı Ceva için başlatmaktan gurur duyuyoruz. Ceva, küresel mevcudiyeti, sözleşmeli lojistik ve uluslararası taşımacılıkta uçtan uca hizmetleri, dengeli birinci sınıf müşteri portföyü ve güçlü çözüm kabiliyetleriyle en iyi lojistik sağlayıcıları arasındaki yerini başarıyla koruyor” dedi.

GÜÇLÜ ŞİRKET

Urban, sözlerine şöyle devam etti: “Hedefimiz, şirketimizin bilançosunu güçlendirmek için birincil ilk halka arzla 1,2 milyar CHF’yi yakalamaktı; bu hedefe yüzde 100 ulaştık. Bu da mevcut ve yeni müşterilerle daha çok büyüme potansiyeli elde etmemizi sağladı. İlk halka arz kapsamında, dünyanın üçüncü en büyük konteyner taşımacılığı grubu olan CMA-CGM, CEVA Lojistik’in büyük miktarda hissesini satın aldı. CMA-CGM’nin hissedar olarak yanımızda yer alması bir güven işaretidir ve entegre uçtan uca çözümler ve tek noktada hizmet sağlayıcılarına yönelik artan müşteri talebini karşılamak için tamamlayıcı hizmetler geliştirmemizde bize yeni bakış açıları getirecektir.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu