Advert Advert
Advert

Öney'in treyler yatırımı Tırsan'a

İzmir merkezli lojistik firmalarından Öney Taşımacılık, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Tırsan'dan yana kullandı. Firma, 25 adet Tırsan Perdeli Hafif Maxima Plus treyleri teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Öney'in treyler yatırımı Tırsan'a
Öney'in treyler yatırımı Tırsan'a Admin
Bu içerik 1825 kez okundu.

Tırsan tarafından Öney Taşımacılık'a satışı yapılan treyler, Adapazarı üretim tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Düzenlenen araç teslim törenine Öney Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Polatlı, Filo Müdürü Abdullah Banda, Tırsan Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve teslimat sorumlusu İhsan Özkan ile firma personeli katıldı.

DAHA FAZLA TAŞIMA

Öney Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Polatlı, "Dünya taşımacılık trendlerini takip ederek bu doğrultuda yatırım yapıyoruz. Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bugüne kadar müşterilerimize en iyi hizmeti sunduk. Bundan sonra da verimli, sorunsuz ve güvenli hizmetlerimiz sürecek. Tırsan ürün kalitesini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Verdikleri satış sonrası hizmetlerle de zaten gönlümüzü defalarca kazandılar. Bunun yanında Tırsan’ın yüksek 2.el değeri, lojistik operasyonlar için geliştirdiği pratik ve yenilikçi çözümler de bizim yerli markamızı tercih etmemizde etkili oldu. Yeni aldığımız araçlar ile gücümüzü artırırken, filomuzu hafiflettik. Tek seferde daha fazla yük taşıyacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor