Advert

Şantiyelerin kahramanı Ford Trucks

İstanbul’un en büyük agrega madenlerinden birine sahip olan İslamoğlu Madencilik, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Ford Trucks'tan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 19 adet Ford Trucks 1842T çekiciyi teslim alarak filosunu genişletti.

Şantiyelerin kahramanı Ford Trucks
Şantiyelerin kahramanı Ford Trucks Admin
Bu içerik 4524 kez okundu.

İslamoğlu Madencilik'e satışı yapılan çekiciler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine İslamoğlu Madencilik firma sahibi Kenan İslamoğlu, Genel Müdürü Doğan Aksu ile Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış ve Satış Bölge Müdür Barış Anayurdu katıldı.

PAZARIN YERLİ YILDIZI

Ford Otosan mühendisleri tarafından geliştirilen Ford Trucks modelleri, yurtiçi ve uluslararası taşımacılık ve inşaat alanında faaliyet gösteren müşterilerin beklentilerine uygun olarak; Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip olarak üretiliyor. Ford Trucks modelleri, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu güncel teknolojilerle bir arada yaşatıyor. Ford Trucks modelleri 1,1 milyon m2’lik alana sahip olan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda üretiliyor.  Bin 500 kişiye istihdam sağlayan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda aynı zamanda Euro 6 normlarına uygun, çevre dostu Ecotorq motorun üretimi yapılıyor. Türkiye’nin kendi markasıyla kendi motorunu üreten tek ağır ticari markası olan Ford Trucks, Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı