Advert

Müşteri beklentilerine çözüm Tırsan

Taşımacılık operasyonlarına hız, kolaylık ve güvenlik katan Tırsan Perdeli Mega araçlar 7 Lojistik Hizmetler’in de tercihi oldu. Firma yeni yatırımıyla altyapısını kuvvetlendirirken farklı müşteri ihtiyaçlarını artık tek elden çözecek.

Müşteri beklentilerine çözüm Tırsan
Müşteri beklentilerine çözüm Tırsan Admin
Bu içerik 3542 kez okundu.

Tırsan tarafından 7 Lojistik Hizmetler şirketine satışı yapılan 10 adet Perdeli Mega treyler, Adapazarı Fabrika Tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine  7 Lojistik Hizmetler Genel Müdürü Gökçe Dinçyoldaş ve Filo Müdürü Şafak Çakmak ile firma personeli katıldı. Tırsan'dan törende satış yetkilisi Ertuğrul Erkoç hazır bulundu.

Otomotiv, gıda ve hassas paketli ürünlerin taşımalarını yaptıklarını dile getiren 7 Lojistik Hizmetler Genel Müdürü Gökçe Dinçyoldaş, çözüm ortağı olarak Tırsan'a her konuda güvendiklerini ifade etti. Dinçyoldaş, “Farklı sektörlerden firmalara hizmet veriyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçları çok farklı. Filomuza kattığımız Tırsan Perdeli Mega’lar farklı ihtiyaçları tek elden çözebilmemizi sağlayacak” dedi. Müşteri beklentilerinin karşılanması noktasında yaptıkları yatırımla altyapılarını güçlendirdiklerini söyleyen Dinçyoldaş, bu sayede sektördeki rekabet güçlerini ve müşteri memnuniyetini artıracaklarını aktardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı