Advert

Özulaş iftarına katılım yoğun

İstanbul'da kentiçi toplu taşıma hizmeti veren şirketlerden Özulaş A.Ş.'nin Geleneksel iftar programı Ataşehir Sheraton Otel'de yapıldı. Bu yıl 26'ncısı düzenlenen etkinliğe binin üzerinde katılım oldu. Özulaş Başkanı Göksel Ovacık, "Esnafımızın birlik ve beraberlik içinde olması bizleri gururlandırıyor" dedi.

Özulaş iftarına katılım yoğun
Özulaş iftarına katılım yoğun Admin
Bu içerik 3170 kez okundu.

Özulaş, sektörün paydaşları ile birlik ve beraberliği arttırarak, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu yaşatmaya devam ediyor. Şirketin düzenlediği iftar etkinliği, her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun katılıma sahne oldu. Etkinliğin sponsorluğunu ise Akbank'ın Ümraniye Ihlamurkuyu Şubesi üstlendi.

Özulaş Başkanı Göksel Ovacık'ın ev sahipliğini yaptığı etkinlikte şirketin yönetim kurulu üyeleri de davetliler ile yakından ilgilendi. İftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, İstanbul Milletvekili Metin Külünk, İETT yöneticileri, Esnaf Odası Yöneticileri, İstanbul'daki özel halk otobüslerinin şirket yöneticileri, sektör temsilcileri, otobüs üretici firma temsilcileri, banka temsilcileri, sigortacılar ile Özulaş A.Ş. Esnafı katıldı. İftar programının açılışını ve takdimini Özulaş Genel Müdürü İsmail Yolcu yaptı.

Yapılan duaların ardından davetlileri selamlayan Özulaş Başkanı Göksel Ovacık, sektörde birlik beraberliğin önemine değinerek, geleneksel Özulaş İftarında esnaf ve sektörle buluşmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Başkanı Ovacık, "Ramazan ayında birlik ve beraberliği daha da güçlendirmek adına iftara yoğun ilgi gösteren esnafımız salonlara sığmadı. Geleneksel Özulaş iftarında esnafımızla buluşmaktan büyük memnuniyet duyduk" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı